تاریخ انتشار: ۲۰:۲۷ - ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
معاون عمرانی استاندار تهران با بیان اینکه بیشترین نقاط حادثه خیز مربوط به شرق استان تهران است گفت: اصلاح هندسی تقاطع مهر اباد در مسیر فیروز کوه – رودهن و پل عابر پیاده در جاده امام رضای پاکدشت نمونه‌ای از این مصوبات است.

  رویداد۲۴ معاون عمرانی استاندار تهران از بهسازی نقاط حادثه‌خیز این استان در سه برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت خبر داد.

 محمد تقی‌زاده در حاشیه اجلاس شهرداران استان تهران در باغستان شهریار گفت: ۵۷ نقطه حادثه خیز در راه‌های اصلی این استان شناسایی شده است.

وی با اشاره به اینکه پرحجم‌ترین شبکه راه‌های کشور در استان تهران است، افزود: اصلاح و رفع نقص این نقاط در سه برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در دستورکار قرار گرفته است.

تقی زاده با بیان اینکه در برنامه کوتاه مدت، علائم هشدار دهنده، شانه خاکی و حفاظ جاده‌ای در کمتر از یک ماه انجام می‌شود، گفت: در برنامه‌های میان مدت نیز از یک ماه تا دو سال و در برنامه بلند مدت برای طرح‌هایی مانند تقاطع‌های غیر همسطح، بین ۴ تا پنج سال، طول مدت اجرای طرح در نظر گرفته شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با بیان اینکه بیشترین نقاط حادثه خیز مربوط به شرق استان تهران است، گفت:: اصلاح هندسی تقاطع مهر اباد در مسیر فیروز کوه – رودهن و پل عابر پیاده در جاده امام رضای پاکدشت نمونه‌ای از این مصوبات است.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: