تاریخ انتشار: ۰۸:۲۵ - ۲۳ تير ۱۳۹۸
بازیکنان پرسپولیس برای بدنسازی به ترکیه رفتند و زیر نظر کادرفنی جدید خود را آماده می‌کنند.

 رویداد۲۴ سرخپوشان تهرانی نخستین هفته از اردوی پیش فصل خود در ترکیه را پشت سر می‌گذارند. پس از تمرین در هوای مه آلود و بارانی، حالا آفتاب بر آسمان کارتپه حکم فرما شده و پرسپولیسی‌ها با نظم و انضباط خاصی، آنچه گابریل کالدرون می‌خواهد را به اجرا در می‌آورند. این در حالی است که کیلومتر‌ها دورتر از استانبول، در تهران اتفاقاتی در حال وقوع هستند که امکان دارد بر تمرین پرسپولیس نیز اثر بگذارد.

برانکو ایوانکوویچ نیز اولین پیش فصل خود با پرسپولیس را در ترکیه سپری کرد. او البته باتوجه به این که زودتر از کالدرون به پرسپولیس آمده بود، نقل و انتقالات را زودتر به پایان رساند و با خیال راحت تیمش را به استانبول برد، اما به هر حال اولین شلاقی که او به همراه مارکو به تن سرخپوشان زد، در هوای تابستانی سرزمین ترک‌ها بود؛ اتفاقی که حالا با کالدرون در حال وقوع است.

البته نوع تمرینات گابریل کالدرون با برانکو ایوانکوویچ به طور کلی متفاوت است. سرمربی آرژانتینی اعتقاد دارد که در بدنسازی بازیکنان نباید با فشار زیاد روبرو شوند. پرسپولیسی‌ها در ۴ سال، با مارکو و برانکو تمرینات بسیار سختی را تجربه کردند. آن‌ها بدنسازی را اغلب در سالن سرپوشیده تجربه می‌کردند و با وزنه زدن، برای لیگ آماده می‌شدند. همچنین دیگر تمرینات بدنسازی استیلینوویچ نیز بسیار سنگین بودند و فشار زیادی به بازیکنان وارد می‌شد. همین موضوع سبب شده تا شاگردان کالدرون از تمرین‌های او و دستیارانش متعجب شوند. آن‌ها عادت ندارند که پیش فصل را به این شکل سپری کنند و باید بدن هایشان به چه شکلی به این فعالیت‌ها پاسخ می‌دهد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: