تاریخ انتشار: ۲۲:۴۹ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۸
معاون اداری و مالی تامین اجتماعی با تقدیر ازعملکرد ایرانول:

تامین اجتماعی متعلق به کارگران و بازنشستگان است

معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: تامین اجتماعی متعلق به کارگران و بازنشستگان است.
 رویداد۲۴ به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، دکتر مهرداد محقق زاده در مراسمی که صبح امروز سه شنبه اول مرداد توسط شرکت نفت ایرانول به مناسبت تکریم از خدمات ارزشمند ایشان برگزار شد، تصریح کرد: ما به عنوان کارکنان تامین اجتماعی حافظ حقوق و منافع کارگران وبازنشستگان که مالک اصلی تامین اجتماعی هستند، می‌باشیم.

محقق زاده با بیان اینکه در هر مقام و منصبی منافع ملی، سازمانی و شرکتی برای من در اولویت بوده است، گفت: به منافع ملی اگر فکر کنیم کشورعزیزمان ایران به دست خودمان درست خواهد شد.

وی با بیان اینکه من هر جا باشم خودم را جزء خانواده ایرانول می‌دانم، افزود: هدف ما در هیأت مدیره شرکت نفت ایرانول ارتقاء سیستم، نظم اداری و مالی و استفاده از جوان‌ها و تامین معیشت کارکنان بود.

محقق زاده با اشاره به اینکه با استفاده از مدیریت نیروی جوان، سوددهی شرکت و تولید بالا رفت و سرمایه انسانی ارتقا یافت، تصریح کرد: حفظ ارزش نیروی انسانی، شان انسانیت و جایگاه اجتماعی آن‌ها برای ما یکی از اولویت‌ها بوده است.

وی خاطرنشان کرد: مهندس اسحاقی با مدیریت توانمند خود اکثر شاخص‌ها را در ایرانول رشد داد وتوانست شرکت را از قهقرا نجات دهد و عملکرد موفق وی در پنج سال اخیر مورد تایید و تاکید همگان است.

در این مراسم مهندس اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول، دکتر افضلی عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل، مهندس غفوری عضو جدید هیات مدیره، علی بهروزی معاون اجرایی و شاهرخی مدیر حقوقی و قرارداد‌ها نیز سخنانی را بیان کردند.

گفتنی است، دکتر مهرداد محقق زاده به مدت ۵ سال عضو هیات مدیره و قائم مقام شرکت نفت ایرانول بود که ماه گذشته به عنوان معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی منصوب شد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: