تاریخ انتشار: ۰۹:۵۴ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۸

بادامکی: امیدوارم کنار گذاشتن سروش و شایان فقط فنی باشد

هافبک سابق پرسپولیس در مورد شرایط حال حاضر این تیم صحبت کرد.
بادامکی: امیدوارم کنار گذاشتن سروش و شایان فقط فنی باشد
رویداد۲۴ حسین بادامکی هافبک سابق پرسپولیس معتقد است پرسپولیس با برانکو دوران طلایی و فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت و حالا کار برای جانشین او یعنی کالدرون بسیار سخت است، چون هواداران از این تیم قطعاً قهرمانی می‌خواهند و همین مسئله فشار زیادی را به کادرفنی جدید تیم وارد خواهد کرد.

در مورد حضور کالدرون در پرسپولیس چه نظری دارید؟

هنوز چیزی مشخص نیست، چون ایشان تازه آمده و شناختی از بازیکنان ما و فوتبال ایران ندارد و زمان نیاز دارد تا شناخت پیدا کند. ایشان به‌هرحال مربی شناخته‌شده‌ای است و انشاالله گزینه خوبی برای هدایت پرسپولیس باشد.

فکر می‌کنید هواداران زمان لازم را در اختیار کالدرون بگذارند؟

قطعاً این اتفاق باید بیفتد. اگر یک تیم خوب و مدعی می‌خواهیم باید به کالدرون زمان بدهیم تا شناخت لازم را از پرسپولیس و فوتبال ایران به دست بیاورد و حمایت هواداران در این راه خیلی مهم است.

 با توجه به اینکه کالدرون جانشین برانکو در پرسپولیس شده فشاری زیادی را روی نیمکت متحمل نخواهد شد؟

برانکو در پرسپولیس فوق‌العاده بود و هر چه جام داخلی بود را گرفت و پرسپولیس را به فینال آسیا هم برد و قطعاً کار جانشین او سخت است و انتظارات بالا است. کالدرون بدون شک فشار زیادی را تحمل می‌کند، اما او یک مربی حرفه‌ای است و با این فشار‌ها آشناست و می‌تواند خودش را با شرایط حال حاضر پرسپولیس وفق دهد.

کالدرون در اردوی ترکیه رفیعی و مصلح را از تیم کنار گذاشت. در این رابطه چه نظری دارید؟

هر مربی یک نظری دارد و حالا انشاالله کنار گذاشتن آن‌ها فقط فنی باشد، اما ایراد کار جای دیگری است. مربی حق دارد تیمش را ببندد، اما به دلیل عدم شناختی که کالدرون از بازیکنان ما دارد باید به او مشاوره می‌دادند تا زودتر با تیم آشنا شود. امیدوارم این اتفاقات درنهایت به نفع پرسپولیس باشد.


پرسپولیس به‌جز علیپور مهاجم مطمئن دیگری در حال حاضر ندارد. این مسئله برای تیم مشکل‌ساز نمی‌شود؟

انشاالله که نشود. پرسپولیس بازی‌های زیاد و سختی در پیش دارد و باید یک تیم کامل داشته باشد تا در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا جانشین‌های خوبی برای بازیکنان اصلی‌اش داشته باشد و بتواند نتیجه بگیرد.

 از این پرسپولیس در فصل جدید انتظار قهرمانی دارید؟

بله، همه هواداران از پرسپولیس انتظار قهرمانی دارند. پرسپولیس با برانکو ۳ سال متوالی قهرمان لیگ برتر شد و ترکیب تیم حفظ‌شده و نفرات جدید هم اضافه‌شده‌اند، اما کار خیلی سختی در پیش دارند، چون تیم‌های رقیب هم نفرات خوبی را جذب کرده‌اند و قوی‌تر از قبل شده‌اند و کار برای پرسپولیس سخت است.

حضور کالدرون، دنیزلی و استراماچونی از سه کشور مختلف با سبک فوتبال متفاوت چه تأثیری روی فوتبال ما خواهد داشت؟

فکر می‌کنم حضور آن‌ها جذابیت لیگ ما را بالا می‌برد و کیفیت لیگ ایران هم قطعاً بیشتر می‌شود، چون هر سه نفر مربیان بزرگی هستند و تجربیات زیادی دارند و قطعاً باید روی فوتبال ما تأثیر داشته باشند و کیفیت بازیکنان و لیگ ما بیشتر شود.

امسال کدام تیم‌ها را مدعی قهرمانی می‌دانید؟

همان تیم‌هایی که پارسال مدعی بودند تقویت‌شده و بهتر شده‌اند و به نظرم ذوب‌آهن و شهر خودرو یک سری معادلات را به هم می‌زنند، چون به‌خوبی تقویت‌شده‌اند و اگر اتفاق خاصی نیفتد لیگ خوبی را شاهد خواهیم بود.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: