تاریخ انتشار: ۱۰:۳۱ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
شهروند گنابادی در پستی اینستاگرامی تصاویری منتشر کرد که نشان می‌داد آذری جهرمی به خانه او رفته است. ضیافتی که در آن وزیر با آب دوغ خیار پذیرایی شد.
ماجرای دعوت اینستاگرامی آذری جهرمی به صرف آب دوغ خیار +عکس
رویداد۲۴ محمد جواد آذری جهرمی دعوت اینستاگرامی یک شهروند را برای صرف آب دوغ خیار پذیرفت.

روز گذشته آذری جهرمی پستی در اینستاگرام منتشر کرد و در آن اعلام کرد که به گناباد سفر کرده است، ذیل این پست یکی از شهروندان گنابادی نوشت "حاجی اگه میدونستم قراره بیای گناباد میگفتم بیای خونه واسه ظهر یه آب دوغ خیاری چیزی می‌خوردیم. "

وزیر ارتباطات از این پیشنهاد استقبال کرد و در پاسخ به این شهروند نوشت: «شب هستم، آدرس لطفا.»

این پاسخ وزیر با واکنش فراوان کاربران روبه رو شد، بسیاری تصور نمی‌کردند آذری جهرمی به حرفش عمل کند.

تا این که شهروند گنابادی در پستی اینستاگرامی تصاویری منتشر کرد که نشان می‌داد آذری جهرمی به خانه او رفته است. ضیافتی که در آن وزیر با آب دوغ خیار پذیرایی شد.

شهروند گنابادی در پست اینستاگرامی خود نوشت: «یه وقتایی یه اتفاقایی میوفته که باورت نمیشه، توی یک بعداز ظهر معمولی با یه دونه کامنت دلبرانه وزیر ارتباطات میاد خونمون مهمون ما میشه به صرف آب دوغ خیار.

بدون شک این اتفاق یادم نمیره و خودم نمیدونم چی شد که اینجوری شد.

از معرفتو از خاکی بودن این مرد هرچی بگم کم گفتم، نشون به اون نشون که خودش گفت هیچی نمیخواد بیاری اگه میخای بیاری آب دوغ خیارتو بیار
جای یک ایران خالی
دلتون بسوزه
پ. ن:چه وزیر نازی به به»
 
ماجرای دعوت اینستاگرامی آذری جهرمی به صرف آب دوغ خیار +عکس
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
مرتضی حیدری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
0
0
به نام خدا : چه اشکالی داره جناب وزیر برا تبلیغات مردمی بودنش ساعتی با فقرا آب دوغ خیار بخورند !! جناب وزیر بخدا بعضی از مردم ایران از صدقه سری دولت تدبیر و امید از خوردن همین آب دوغ خیار هم محرومند !! گرانی و تورم و بیکاری و نومیدی پشت قشر مستضعف و کم درآمد را خم کرده .
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: