تاریخ انتشار: ۱۰:۵۱ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

هافبک پرسپولیس بعد از عمل جراحی: شرایطم عالی است

سیامک نعمتی یک بار دیگر به تمرینات پرسپولیس بازگشته است.
هافبک پرسپولیس بعد از عمل جراحی: شرایطم عالی است
رویداد۲۴ سیامک نعمتی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس بالاخره توانست از روز‌های بدشانسی عبور کرده و با استفاده از چسب‌های روی بینی خود، وارد تمرینات تیم پرسپولیس شود. وینگر شوتزن و تکنیکی سرخپوشان که دو فصل پیش از پیکان به جمع پرسپولیسی‌ها اضافه شد، حالا دو قهرمانی لیگ برتر و یک قهرمانی در جام حذفی را در کارنامه خود می‌بیند و در بازی رفت از مرحله فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ نیز شانس بازی با پیراهن پرسپولیس را داشت. سیامک می‌خواهد این اتفاقات را شیرین را در فصل جدید و این بار زیر نظر گابریل کالدرون رقم بزند.

این بازیکن در ابتدا در مورد شرایط خودش پس از تجربه نخستین تمرین همراه با تیم گفت: «پس از انجام عمل جراحی، تمریناتم را رها نکردم با وزنه و تمرینات اختصاصی تلاشم این بود تا در شرایط خوبی قرار داشته باشم. البته تا وقتی با توپ کار نکنیم، نمی‌توانیم نسبت به آمادگی ذهنی و بدنی مان مطمئن باشیم. من هم از این قاعده مستثنی نبودند و به همین علت تلاش می‌کردم خیلی زود تمرینات گروهی را شروع کنم.»

او اضافه کرد: «وقتی این موضوع را با کادر پزشکی پرسپولیس در میان گذاشتم، آن‌ها گفتند دیگر زمانش فرا رسیده که بتوانی همراه تیم تمرین کنی البته به شرط آن که به لحاظ تنفس از راه بینی مشکلی نداشته باشی. ضربه‌ای که به بینی من در اردوی ترکیه وارد شده بود، امکان داشت به تنفس آسیب بزند و باید احتیاط زیادی می‌کردم و تا قبل از بهبودی کامل، وارد زمین تمرین نمی‌شدم. از این رو، چند روزی به استراحت پرداختم هر چند دلم با تیم بود و حسابی دلتنگ تمرینات بودم. در همان اردوی ترکیه نیز با کمک فوری کادر پزشکی، مشکلات اولیه حل شد. به همین علت بود که تمرینات اولیه و تخصصی خود را شروع کردم و البته موفق شدم یک تمرین خوب را پشت سر بگذارم. حالا باید به فکر بازگشت به دوران خوب خودم باشم. از لحاظ بدنی کاملا آماده هستم، ولی شاید برای مدتی مجبور به استفاده از نقاب‌های مخصوص شوم.»

نعمتی در مورد شرایط تمرینی پرسپولیس با حضور گابریل کالدرون گفت: «همه چیز به خوبی پیش می‌رود. کمپ خوبی در ترکیه داشتیم و حالا تمرینات مان را در تهران ادامه می‌دهیم. حداقل در هر هفته دو بازی تدارکاتی انجام می‌شود و انگیزه بازیکنان جوان و با تجربه، جالب توجه است. همه دوست داریم به بالارفتن کیفیت کار تیم کمک کنیم و از این رو فکر می‌کنم فصل جذابی برای همه هواداران پرسپولیس را شاهد باشیم. در سال‌های گذشته نیز تیم بسیار خوب و پرقدرتی داشتیم که نتایج کسب شده و عناوینی که به دست آوردیم، به خوبی همه چیز را ثابت می‌کند.»

مهاجم سرخپوشان پایتخت در مورد اینکه حدس می‌زند در ترکیب اصلی این تیم در طول مسابقات قرار داشته باشد یا نه بیان داشت: «پاسخ دادن به این سوال سخت و دشوار است، چون نمی‌توانیم از الان بگوییم چه بازیکنانی در ترکیب اصلی قرار می‌گیرند و از کدام بازیکنان روی نیمکت استفاده خواهد شد. فقط این را می‌دانم که کالدرون سرمربی آرژانتینی تیم ما، یک مربی کارکشته و باتجربه است و بهتر از بقیه می‌داند از کدام بازیکنان در چه پست‌هایی باید استفاده کند. ما باید منتظر نظر او باشیم، ولی به نظر خودم، حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس در این فصل بسیار سخت شده و این موضوع نشان می‌دهد باید همیشه در آمادگی کامل باشیم تا شانس حضور در ترکیب اصلی را به دست بیاوریم. کالدرون هم گفته به جای یک تیم در فصل نوزدهم، دو تیم آماده می‌خواهد که این موضوع کار را سخت‌تر می‌کند.»

نعمتی در نهایت گفت: «باید از هواداران پرسپولیس تشکر کنم که بابت شکستگی و سپس عمل جراحی بینی من نگران شده بودند و پیام‌های زیادی برای من فرستادند. هرگز لطفی که به من شد را فراموش نمی‌کنم و امیدوارم بتوانم خیلی زود، با حضور در ترکیب تیم و تمرینات گروهی حاضر شوم و با انگیزه‌های بیشتر در کنار ارائه بازی‌های خوب، لطف شان را جبران کنم. این تنها کاری است که از دست من بر می‌آید.»

 

 

 

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: