تاریخ انتشار: ۱۷:۱۷ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۸
باشگاه پرسپولیس درحالی بلیت فروشی بازیهای تیم فوتبال خود را به یک شرکت واگذار کرده که گفته می شود برخی نهادهای نظارتی به دلیل نزدیکی یک فرد بدهکار به این شرکت با این امر مخالف بوده‌اند.

تحت فشار قراردادن پرسپولیس برای گرفتن بلیت فروشی/ دردسر ۷ میلیارد تومانی

رویداد۲۴ درحالی که نوزدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر قرار است از روز ۳۱ مرداد آغاز شود، واگذاری بلیت فروشی دو تیم استقلال و پرسپولیس یکی از دغدغه های مسئولان این دو باشگاه است.

در این بین باشگاه پرسپولیس طبق قراردادی که از قبل داشت بلیت فروشی دیدارهای خود را تا شهریورماه سال ۹۸ به شرکت مبنا توسعه واگذار کرده بود اما امروز نامه ای به امضا ایرج عرب منتشر شد که به نظر می رسد اوضاع سرخپوشان را بدتر از قبل خواهد کرد. 

در نامه ای که امروز با امضا ایرج عرب منتشر شده خطاب به مهدی تاج تاکید شده است شرکت ریحان فیلم مجری بلیت فروشی این باشگاه خواهد بود. این نامه در حالی روز ۴ تیرماه خطاب به مهدی تاج ارسال شده که باشگاه پرسپولیس تا شهریورماه با شرکت دیگری قرارداد داشته است. 

مسئولان باشگاه پرسپولیس به واسطه مشکلات مالی که داشته اند از شرکت جدید ۷ میلیارد تومان دریافت کرده اند و وعده داده اند که بلیت فروشی فصل آینده را به این شرکت خواهند داد. 

با این حال برخی نهادها بالادستی به مسئولان باشگاه پرسپولیس تاکید کرده اند به دلیل اینکه یکی از افراد بدهکار به فوتبال با این شرکت در ارتباط است، حق ندارند بلیت فروشی سال آینده را به این شرکت بدهند. 

پس از تاکیدی که از سوی مقامات بالادستی صورت گرفته، مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد داشتند بلیت فروشی را به نهاد دیگری واگذار کنند اما شرکت مذکور پیش دستی کرده و با انتشار بیانیه و نامه ایرج عرب عملا باشگاه پرسپولیس را تحت فشار قرارداده تا راهی برای رهایی از این قرارداد نداشته باشد.

به نظر می رسد طی روزهای آینده این موضوع به یکی از چالش های باشگاه پرسپولیس تبدیل خواهد شد. مسئولان این باشگاه قصد داشتند ۷ میلیارد تومان دریافتی از شرکت مذکور را برگردانند و بلیت فروشی را به شرکت دیگری بدهند اما این شرکت برای تحت فشار گذاشتن باشگاه این بیانیه را صادر کرده است.

این در حالی است که برخی نهادهای نظارتی به واسطه نزدیکی یکی از بزرگترین بدهکاران فوتبالی به این شرکت، تاکید کرده اند باشگاه پرسپولیس حق ندارد بلیت فروشی و سایر عوامل درآمدزایی خود برای فصل آینده را به این شرکت بدهند.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: