تاریخ انتشار: ۲۰:۲۷ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۸
با اعلام اصغر حاجیلو مدیر آکادمی باشگاه استقلال، سرپرستان و مدیران فنی جدیدی برای تیم‌های پایه این باشگاه انتخاب شد.

مدیران جدید استقلال انتخاب شدند

رویداد۲۴ اصغر حاجیلو درباره آخرین شرایط این آکادمی باشگاه استقلال به سایت رسمی این باشگاه گفت: جلسه‌ای با سرمربیان، سرپرست‌ها و همه اعضای کادر در همه رده‌ها داشتیم. لازم بود با آنها شفاف صحبت کنم و از همه آنها تشکر کردم که حتی از جیب شخصی خود کمک کردند. به آنها گفتم اگر من شهردار یک ناحیه باشم، شما که کارمند شهرداری هستید، نمی‌خندید؟ من به اینجا آمدم تا آنهایی که اهلیت خود را اثبات کرده‌اند و خانه‌نشین شده‌اند، به کار برگردند.

وی در ادامه تصریح کرد: از همه این عزیزان تشکر کردم و آنها نیز پذیرفتند که صحبت‌های من منطقی است. آنها به من لطف کردند و حرف‌های من را پذیرفتند. رضا خلیل‌پور، احمد حیدرخان و جلال بیات‌پور به عنوان سرپرستان جدید و مدیران فنی تیم‌های خود انتخاب شدند. دو نفر دیگر نیز به این لیست اضافه می‌شوند و همچنین عبدالعلی چنگیز نیز به ما اضافه خواهد شد. پیروز قربانی نیز قرار بود به ما اضافه شود، اما شب گذشته عذرخواهی کرد. پرویز برومند، منصور رشیدی و نادر شعایی نیز سه دروازه‌بانی هستند که در کنار ما حضور دارند.

مدیر آکادمی باشگاه استقلال با اشاره به اهمیت تربیت بازیکنان در رده‌های پایه، در تشریح اولویت‌های خود عنوان کرد: در رده پایه، اخلاق و تربیت بازیکنان مهم‌تر از نتیجه گرفتن است. فتحی نیز به من گفت که ما باید بد‌بینی‌ها را به آکادمی تغییر دهیم و شروع کار ما در نونهالان است. ما به دنبال قهرمانی نیستیم و به دنبال خروجی مثبت برای استقلال هستیم. به دنبال جام نیستیم. زیرا جام خیلی به درد ما نمی خورد و می‌خواهیم برای آینده استقلال کار انجام دهیم. به فتحی قول دادم که نگاه مردم را تغییر دهم و او نیز به من قول داد امسال از نظر مالی مشکلی نداشته باشیم تا پیشانی و ویترین باشگاه استقلال باشیم.

حاجیلو درباره امکانات سخت‌افزاری باشگاه استقلال اظهار داشت: ورزشگاه امام رضا (ع) یک مجموعه مناسب از نظر سخت‌افزاری است و ما تلاش می‌کنیم تا بهترین خروجی را داشته باشیم. نمی‌خواهیم خانواده‌ها به ما کمک کنند و باشگاه باید این کار را انجام دهد که فتحی قول‌های لازم را داده است.

حاجیلو در بخش بعدی صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: با حضور بزرگان دروازه‌بانی، به دنبال آکادمی حرفه‌ای دروازه‌بانی هستیم و می‌خواهیم در استان‌ها استعدادیابی کنیم. هفت سال قبل امید نورافکن 15 ساله بود، رضاوند و محسن کریمی و رضا آذری را نیز در سن کم داشتیم و آنها خروجی ما هستند که اکنون در تیم‌های ما حضور دارند. استقلال همیشه تیمی بازیکن‌ساز بوده است. این موضوع از قدیم و دهه‌ها قبل وجود دارد. استقلال در قدیم نیز بازیکن‌ساز بود و از سایر تیم‌های تهرانی بازیکن نمی‌گرفت.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: