تاریخ انتشار: ۱۹:۰۴ - ۲۵ مرداد ۱۳۹۸
معاون صداوسیما:
معاون امور استان‌های سازمان صداوسیما گفت: فضای مجازی موجب تغییر الگوی مصرف رسانه‌ای نسل نو شده است و اکنون رسانه‌هایی مانند رادیو و تلویزیون استفاده کمتری دارند.
رویداد۲۴ علی دارابی روز جمعه در کمیسیون فضای مجازی بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما در بجنورد اظهار داشت: آینده نگری یکی از ضرورت‌های رسانه ملی، به ویژه در حوزه فعالیت شبکه‌های استانی است و در دوران کنونی، پیشرفت فناوری‌ها فصل جدیدی را در فرآیند تولید و توزیع محتوا در مقابل ما گشوده است.

وی اظهار داشت: آینده پژوهان در مواجهه با رسانه‌های سنتی، پیامد‌هایی مانند حذف، تعویض و یا جایگزینی را پیش بینی کرده اند که مجموعه‌ای از فرصت‌ها و تهدید‌ها را پیش روی رسانه ملی قرار داده است.

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما افزود: تولید برنامه‌های ویژه به صورت مستمر حداقل به طور هفتگی و با موضوع فضای مجازی و ایجاد فرصت برای انتشار محتوا‌های تولیدی مراکز در فضای مجازی و تولیدات مردمی در صدا و سیما باید در اولویت کاری مراکز قرار گیرد.

امروز در نخستین روز برگزاری بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما، برگزیدگان بخش فضای مجازی مراکز استانی معرفی و از آنان تقدیر شد.

بجنورد مرکز استان خراسان شمالی از ۲۵ تا ۲۷ مردادماه، میزبان بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی صداوسیما است.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: