محمود احمدی نژاد واقعا به مایکل جکسون و ترامپ علاقه دارد؟
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۲ - ۱۳ شهريور ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۲ نظر
توئیتر محمود احمدی نژاد درباره مایکل جکسون واکنش‌های زیادی را در پی داشته است و این سوال مطرح شده که آیا واقعا او به این خواننده آمریکایی علاقمند است؟
محمود احمدی نژاد واقعا به مایکل جکسون و ترامپ علاقه دارد؟
رویداد۲۴ حسین سبحانی نیا، چهره سیاسی اصولگرا با تاکید بر اینکه احمدی نژاد برای قرار گرفتن در صدر اخبار رسانه‌ها و ماندن بر سر زبان‌ها دست به رفتار‌های عجیبی، چون نامه نوشتن به ترامپ یا تبریک تولد مایکل جکسون می‌زند، گفت: به نظر می‌رسد محمود احمدی‌نژاد با رفتار‌های پوپولیستی و مردم فریبانه به دنبال آن است تا در انتخابات آینده گروهی را تحت تاثیر قرار دهد، البته مخاطب چنین شعار‌های افراد بی‌تفاوت و بی قیدی هستند که مایکل جکسون را الگوی خود می‌دانند؛ احمدی‌نژاد با نیم‌نگاهی به این گروه در تلاش است تا آن‌ها را به سمت خود جلب کند تا در صورت ارائه لیست یا کاندیدا شدن بتواند بدنه رایی برای خود ایجاد کند.

وی با تاکید بر اینکه نگاه احمدی نژاد این است که هدف وسیله را توجیه می‌کند، ادامه داد: هدف او مطرح بودن است و مایکل جکسون و ترامپ یا هر چیز دیگری برای او وسیله هستند.

وی درباره نگرانی‌ها در زمینه بروز پوپولیسم و موفقیت این نگاه‌ها در انتخابات آینده، گفت: اگرچه نگرانی در این زمینه وجود دارد و اینکه شگرد‌های عوام‌فریبانه همچنان بر قشری از مردم تاثیرگذار است، ولی با توجه به تجربه مردم در چندین سال اخیر و عوارض چنین انتخاب‌هایی و با در نظر گرفتن اینکه تبعات این رفتار‌ها را درک کرده اند می‌شود امیدوار بود که با بررسی و دقت نظر بیشتر به این مسائل ورود کنند، در عین حال باید هشیار باشند و آگاهانه برخورد کنند.
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
0
2
حسین سبحانی نیا اگر فکر مردم ما اینقدر کوچک و حقیره که با این اقدام احمدینژاد به قول تو پو پولیسم و فریبکارانه فریب می خورند و بهش رای میدند شما که برای رای اوردن دست به کارهای زشتر و پر هزینه تر می زنید .بد نیست شما هم همینطور رای بیاورید .البته عرض کردم اگر فکر مردم غیور و شهید پرور ایران اینقدر کوچکه.فریبکار شمایید که با هر کسی مثل خودش صحبت می کنید نه احمدینژاد که چهره واقعی شما را به مردم نشون داد.
محمدبیگدلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
0
1
احمدی‌نژاد با نیم‌نگاهی به این گروه در تلاش است تا آن‌ها را به سمت خود جلب کند تا در صورت ارائه لیست یا کاندیدا شدن بتواند بدنه رایی برای خود ایجاد کند. جناب سبحانی شما ها حقیرید واحمدی نژاد نشناختید ایشون عشقشون مردم ومردم هم ایشون از ته دل دوست دارند اگر میخواستند لیست بدهند کل 290 نفر نماینده مجلس که از یاران وزیران سابق و استانداران وفرمانداران احمدی نژاد بودند میگید نه بفرمایید چه تعداد از ادمهای احمدی نژاد خود حضرت آقا بهشون مسئولیت دادند ونماینده رهبری در سازمانهای مختلف هستند
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: