تاریخ انتشار: ۰۹:۲۵ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
احمد خاتمی:
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: همه از مشکلات و گرانی‌های افسارگسیخته در کشور آگاه هستند اما شکوه، عظمت و امنیت نظام اسلامی در میان حلقه آتش افغانستان، پاکستان و عراق را هم باید دید چرا که این مشکلات، هزینه‌های انقلابی ماندن و زیر بار سلطه نرفتن مردم ایران است.

رویداد۲۴ احمد خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی به دنبال بی‌انگیزه کردن مردم هستند و فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای دشمن می‌کوشند تا انگیزه‌ها و آرمان‌های ابتدای انقلاب را بین مردم کم‌رنگ کنند.

آیت الله احمد خاتمی:

* همه از مشکلات و گرانی‌های افسارگسیخته در کشور آگاه هستند اما شکوه، عظمت و امنیت نظام اسلامی در میان حلقه آتش افغانستان، پاکستان و عراق را هم باید دید چرا که این مشکلات، هزینه‌های انقلابی ماندن و زیر بار سلطه نرفتن مردم ایران است.

* مردم ولایی ایران با وجود همه گرانی‌ها با تحلیل در راهپیمایی‌های یوم الله ۲۲ بهمن و روز قدس شرکت کردند و تحلیل آنها دوست داشتن انقلاب اسلامی بوده است.

* انقلاب اسلامی ایران به کوری چشم دشمنان ۴۰ ساله شده اما مسوولیت ما را نیز بیشتر کرده، زیرا آغاز ۴۰ سال دیگری است که راه تداوم آن را آزادگان کربلا و عاشورا به ما آموختند.

* جمهوری اسلامی ایران جزو انگشت‌شمار کشورهای مستقل جهان است و هر کس هر چقدر هم بی‌انصاف باشد، نمی‌تواند استقلال باشکوه نظام را زیر سوال ببرد و ناسپاسی است که کسی شکوه انقلاب اسلامی ایران را نبیند.

* برخی از بی‌توجه‌ها نباید ناامیدی را بین مردم تزریق کنند زیرا امید، عنایت خدا و اهل بیت (ع)، رهبری فقیه، فرزانه، مخلص، شجاع و دوراندیشی در کشور وجود دارد.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
نادر
|
United States
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
0
3
نخست این که جزء بدبخت ترین کشورهای دنیا هستیم ، یا بهتر است بگیم بدبخت ترین کشور دنیا هستیم.
دوم، هزینه این بدبختی و گرانی را مردم میدهند نه شما ، شما که در ناز و نعمت به سر میبری پس یهتره ساكت باشيد.
سوم، با این همه باجی که به چین و روسیه میدهید از کدام استقلال حرف میزنید.
چهارم، اگر قرار به باج دادن باشه یک هزارم این باجی که به چین و روسیه میدید اگر به آمریکا داده بودید یکی از بهترین کشورهای دنیا بودیم.
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
0
3
عجب ...جلل خالق...چطوری این هزینه انقلابی ماندن فقط واسه قشر کارگر و ضعیف ادم است ...چرا مسولان و فرزندانشون این هزینه رو نمیدن ...و تو امریکا و اروپا دارن لذت میبرن .....خجالتم خوب چیزیه ...اخه شماها چقدر پر رو هستین خدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
0
3
جان کلام رادو مخاطب بالا بیان نمودند وپاسخ این شخص را دوهموطن عزیز دادند , ممنون از شما که زحمت بنده راکم نمودید برای پاسخ به شعارهای احمدخاتمی , فقط به همه صاحبان قدرت وتریبون میگویم لطفا" این همه شعار ندهید !!!!خسته شدیم از شعارهاوحرف های تکراری شما ها
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: