تاریخ انتشار: ۱۷:۴۶ - ۱۶ مهر ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
در پی قرق بوستان بهشت مادران برای حضور همسر ظریف، سخنگوی وزارت خارجه به نقل از ظریف و همسرش از شهروندان و بانوان ایرانی پوزش خواست.

توضیح و عذرخواهی ظریف و همسرش از شهروندان و بانوان تهرانی بابت قرق یک پارک

رویداد۲۴ در پی انتشار خبری مبنی بر تعطیلی بوستان مادران به دلیل حضور «مریم ایمانیه» همسر وزیر امور خارجه، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در این باره اظهار داشت: موضوع را پیگیری کردم. همسر آقای دکتر ظریف رئیس انجمن زنان دیپلمات است که مراسمی را با حضور همسران ۳۸ سفیر و دیپلمات خارجی در بوستان مذکور برنامه ریزی کرده و شهرداری منطقه از روی محبت پارک را در طول برگزاری آن برنامه تعطیل کرد.

موسوی افزود: دکتر ظریف از این اقدام بی خبر بوده و پس از اطلاع به شدت با آن مخالف کرده است و دستور داده که من‌بعد چنین اقدامات ناموجهی که حقوق شهروندان را خدشه دار می‌کند، تکرار نشود.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی عنوان کرد: دکتر ظریف و همسرشان از تمامی شهروندان و بانوان محترم تهرانی پوزش می‌خواهند.

یکی از مخاطبان با ثبت خبری در سامانه «فارس من» نسبت به «تعطیلی پارک بهشت مادران به دلیل حضور همسر آقای ظریف» اعتراض کرد.

در این گزارش آمده است: «در پی حضور همسر آقای دکتر محمدجواد ظریف و همراهان، بوستان بهشت مادران منطقه ۳ تهران اقدام به قرق یک پارک ۱۵ هکتاری به دلیل تأمین امنیت همسر آقای ظریف کرده است، لازم به ذکر است این تعطیلی به دستور شخص شهردار منطقه سه انجام شده است».

منبع: فارس
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
0
0
امنیت همسر ظریف نبوده همسران دیپلماتهای خارجی هم بودن
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: