کولاکوویچ لیگ برتر والیبال را زیرنظر می‌گیرد/بازی تدارکاتی نداریم
تاریخ انتشار: ۱۸:۳۸ - ۲۹ مهر ۱۳۹۸
خوش‌خبر:
سرپرست تیم ملی والیبال با تشریح برنامه‌های کلی این تیم، گفت: ایگور کولاکوویچ مسابقات لیگ را در ایران تماشا خواهد کرد و ۱۶ بازیکن را برای مسابقات گزینشی المپیک انتخاب می‌کند.

کولاکوویچ لیگ برتر والیبال را زیرنظر می‌گیرد/بازی تدارکاتی نداریم

رویداد۲۴ امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال درباره برنامه‌های تیم ملی والیبال در مسیر آماده سازی انتخابی المپیک گفت: پس از بازگشت از رقابت‌های جام جهانی، جلسه‌ای با حضور علی فتاحی سرپرست فدراسیون والیبال و ایگور کولاکوویچ در فرودگاه برگزار کردیم و برنامه‌های تیم ارائه شد. اواخر آذرماه اردو‌های تیم ملی با حضور ۱۶ بازیکن آغاز می‌شود و سرمربی تیم ملی منتظر پیوستن لژیونر‌ها به اردو‌های تیم ملی خواهد بود. پس از برگزاری دو هفته تمرین بلافاصله به چین (میزبان مسابقات انتخابی المپیک) اعزام خواهیم شد.

بازی تدارکاتی نداریم

سرپرست تیم ملی تاکید کرد: هیچ بازی تدارکاتی خاصی در این مدت نخواهیم داشت چرا که فرصتی برای بازی نداریم. تیم‌ها مشغول هستند و مسابقات باشگاهی را در پیش دارند. به بازی‌های داخلی بسنده می‌کنیم و شاید یک یا دو بازی تدارکاتی با باشگاه‌ها انجام دهیم.

کولاکوویچ از یک ماه پیش تقاضای مرخصی داشت

وی در پاسخ به این سئوال که چرا سرمربی تیم ملی بلافاصله بعد از اتمام جام جهانی به صربستان بازگشت و در نشست خبری حاضر نشد؟ افزود: کولاکوویچ از یک ماه پیش برنامه خود را به فدراسیون ارائه و درخواست مرخصی کرده بود و طبق آن برنامه پیش رفتیم. قرار است کولاکوویچ پس از دیدن خانواده اش، به ایران بازگردد و در نشست خبری حاضر خواهد شد. اگر نیاز به آسیب شناسی و برگزاری جلسات باشد حتما در آن شرکت می‌کند و درباره مشکلات و دفاع از عملکردش توضیحاتی ارائه خواهد داد، اما در حال حاضر نیاز بود سرمربی تیم پس از مدت‌ها نزد خانواده اش بازگردد.

کولاکوویچ لیگ برتر را در ایران تماشا خواهد کرد

طبق برنامه سازمان لیگ، مسابقات لیگ برتر از ۸ آبان آغاز خواهد شد. خوش خبر در پاسخ به این سئوال که کولاکوویچ مسابقات لیگ را خواهد دید یا خیر؟ گفت: اردو‌های تیم ملی از اواخر آذرماه برگزار می‌شود، اما کولاکوویچ زودتر به ایران می‌آید و رقابت‌های لیگ را از نزدیک تماشا خواهد کرد و حتما ۱۶ بازیکن داخلی از مسابقات لیگ انتخاب خواهند شد. آنالیز بازی‌ها و ویدئو‌ها نیز در اختیار سرمربی تیم ملی قرار خواهد گرفت. کولاکوویچ شخصا در ایران حاضر و مسابقات لیگ را تماشا خواهد کرد.

قائمی از فردا فیزیوتراپی را آغاز می‌کند

سرپرست تیم ملی درباره مصدومیت بازیکنان ملی پوش نیز گفت: به ملی پوشان تاکید بسیاری شده تا مراقب آسیب دیدگی‌هایشان باشند و آرام آرام روند ریکاوری و آمادگی لیگ را پیگیری کنند تا خدایی ناکرده دچار آسیب‌های جدی نشوند. فرهاد قائمی از فردا در تهران حاضر و زیر نظر افروزی فیزیوتراپی را انجام می‌دهد تا هر چه سریعتر مصدومیتش برطرف و بتواند در مسابقات لیگ بازی و مجددا به تیم ملی دعوت شود.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: