تاریخ انتشار: ۱۱:۱۴ - ۰۲ آبان ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۵ نظر
کریمی قدوسی، نماینده اصول گرای مشهد در مجلس، محمود واعظی، وزیر ارتباطات دولت اول روحانی و رئیس‌دفتر کنونی رئیس‌جمهور را به دادن کمک مالی به ادمین‌های تلگرامی بازداشت‌شده در سال ۱۳۹۵و ۹۶ و نیز هم‌کاران آمد نیوز متهم کرده است.

کریمی قدوسی

به گزارش رویداد۲۴ کریمی قدوسی پیش از این از دستگیری‌هایی در نهاد ریاست جمهوری در ارتباط با پرونده آمد نیوز خبر داده بود اما علیرضا خان کرمی رییس حراست نهاد ریاست جمهوری در گفت‌وگویی با رویداد۲۴ خبر داد که هیچگونه دستگیری در نهاد ریاست جمهوری انجام نشده است.

خان کرمی گفته اصلا چنین چیزی ممکن نیست که بازداشتی صورت بگیرد و همان لحظه به اطلاع حراست نهاد نرسانند بنابراین ادعای کریمی قدوسی کذب محض است.

پس از آن کریمی قدوسی در توییتی دیگر نوشت «سال ۹۶ در موج اول دستگیری ادمین‌های تلگرامی آمدنیوز چهار رابط روح الله زم یکی در دفتر حسام الدین‌آشنا مشاور ویژه رییس جمهور دومین رابط در مجموعه ارتباطات دفتر ریاست جمهور، سومین رابط در دفتر مرتضی بانک و چهارمین رابط در قوه قضاییه که با این کانال در ارتباط بودند تحت تعقیب قرار گرفتند.»

مرتضی بانک معاون کل نهاد در آن زمان در گفت‌وگو با رویداد۲۴ این ادعای کریمی قدوسی را نیز تکذیب کرد و گفت: «سال ۹۶ که آقای کریمی قدوسی به آن اشاره کرده، بنده معاون کل نهاد بودم و آنجا هیچگونه احضار، دستگیری و بازداشتی در ارتباط با آمدنیوز یا دیگر رسانه‌های معاند وجود نداشت. اگر چنین بود، الان باید چندین کارمند تغییر می‌کردند، در حالیکه اگر شما بررسی کنید، متوجه می‌شوید که تیم کارمندان اصلا تغییری نکرده و هیچ فردی حذف نشده است؛ بنابراین نمی‌شود ادعا کرد افرادی بازداشت شده‌اند، بدون اینکه در تیم اداری مجموعه تغییری صورت بگیرد.»

مجموعه دولت سخنان کریکی قدوسی را جنگ روانی علیه دولت توصیف می‌کنند و می‌گویند آنها می‌خواهند حتی زمین بازی برای جنگ روانی علیه دولت تعریف کنند.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
6
3
این اجنبی جز تهمت زدن هنری داره!؟
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
0
8
خب داداش یکی یکی تون لومیرین دیروزود داره سوخت وسوز نداره
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
6
1
این اقا خودش این همه خبر دست اول را از کجا ماورد نکند خود این اقا هم بله
حبیبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
0
1
یه چیزی بوده که این بنده خدا میگه.. اگر کذب بود تا حالا صد بار دولت شکایت کرده بود..
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۴
0
1
از دولتِ خائن و غربگدا و برانداز و دشمنِ خدا و دین یعنی اصلاحات و گلِ سرسبدشون یعنی شیخ حسنِ فریدونِ انگلیسی هر چی بگی برمیاد،کافیست فقط تصمیمات و اقداماتی که تو این شش سال دولتِ این آقا و مجلسِ خریده شده و گوش به فرمانش گرفته و انجام شده رو یه مرورِ کلی بکنیم تا همه چیز دستمون بیاد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: