پیش‌بینی آسمان صاف برای بیشتر مناطق
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۹ - ۱۲ آبان ۱۳۹۸
هواشناسی:
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی هفته جاری برای بیشتر مناطق کشور برقراری جو پایدار و آسمانی صاف پیش‌بینی می‌شود.
پیش‌بینی آب و هوا
رویداد۲۴ صادق ضیاییان با بیان اینکه با توجه به تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی امروز (۱۲ آبان) در سواحل دریای خزر و برخی مناطقی از شمال شرق کشور بارش باران گاهی همراه با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود، اظهار کرد: فردا (۱۳ آبان) نیز در سواحل دریای خزر، جنوب غرب، شمال فارس، بخش‌هایی از مرکز و دامنه‌های البرز در استان‌های قزوین، البرز، تهران و سمنان بارش پراکنده رخ می‌دهد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه طی فردا (۱۳ آبان) بارش برف در ارتفاعات البرز مرکزی دور از انتظار نیست، گفت: از روز سه شنبه تا پنجشنبه (۱۴ تا ۱۶ آبان) در اغلب مناطق کشور آسمانی صاف خواهیم داشت.

ضیاییان ادامه داد: طی امروز و فردا (۱۳ و ۱۴ آبان) کاهش محسوس دما بین ۶ تا ۸ درجه سانتیگراد برای سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور و طی امروز برای نیمه شرقی کشور به‌ویژه استان‌های سیستان و بلوچستان و کرمان وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود. دریای خزر امروز نیز مواج است.

وی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۱۳ آبان) قسمتی ابری و در بعضی ساعات همراه رگبار و رعد و برق و وزش باد و با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد و طی روز سه‌شنبه (۱۴ آبان) صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

منبع: ایسنا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: