تاریخ انتشار: ۲۱:۳۷ - ۳۰ آبان ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
دبیر شورای عالی فضای مجازی:
دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه در چند روزی که اینترنت دچار اختلال و محدودیت شده رکورد ترافیک داخلی را شکستیم، گفت: مردم در مقابل برخی از خدماتی که از سوی پلت‌فورم‌ها، پیام‌رسان‌ها و موتورجست‌وجو‌های خارجی ارائه می‌شد به جایگزین‌های داخلی مراجعه می‌کردند.

ترافیک داخلی

  رویداد۲۴  سیدابوالحسن فیروزآبادی اظهار داشت: ما توانستیم بسیاری از خدمات کشور را بر روی شبکه ملی، در هنگامی که اینترنت دچار اختلال و محدودیت شده بود، دایر نگاه داریم و ارائه خدمات بانکی، حمل و نقل، خدمات دولتی و سایر خدماتی که در این حوزه وجود دارد، از پایداری خوبی برخوردار بود.

پیام‌رسان‌های داخلی در زمان قطع اینترنت از استقبال بالایی برخوردار بودند
 

بیشتر بخوانید:وی افزود: به هر حال نواقصی وجود دارد و اینکه پیام‌رسان ملی مناسبی که بتواند نیاز‌های پیام‌رسانی مردم را تامین کند دچار کمبود‌هایی هستیم، ولی پیام‌رسان‌های منتخب و داخلی در این چند روز از استقبال بسیار بالایی برخوردار بودند.

دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه در این چند روز رکورد ترافیک داخلی را شکستیم، عنوان کرد: مردم در مقابل برخی از خدماتی که از سوی پلت‌فورم‌ها، پیام‌رسان‌ها و موتور جست و جو‌های خارجی ارائه می‌شد به جایگزین‌های داخلی مراجعه می‌کردند.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
امین .بهبهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
1
دقیقا مثل اینست که کسی تشنه باشد و‌مجبور‌باشد از شدت تشنگی آب توی آفتابه را بنوشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
1
شما رکورد مسدود کردن رو شکستید نه چیز دیگری
مخاطب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
1
حاج آقا رکورد بدون رقیب اینقدر غرورآفرین است؟
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: