بررسی منشأ بوی نامطبوع در تهران از سوی محیط زیست شهرداری آغاز شد
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۹ - ۱۱ آذر ۱۳۹۸
مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت: با توجه به شکایات مردم تحقیقات برای شناسایی منشأ بوی نامطبوع در مناطق مرکزی شهر تهران آغاز شده است.

بررسی منشأ بوی نامطبوع در تهران از سوی محیط زیست شهرداری آغاز شدرویداد۲۴ آغاز بررسی منشأ بوی نامطبوع در تهران از سوی محیط زیست شهرداریشینا انصاری مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس در خصوص انتشار بوی نامطبوع در مناطق مرکزی شهر تهران که از ساعتی پیش آغاز شده است، گفت: از ساعتی قبل شکایت‌هایی در خصوص انتشار بوی نامطبوع در مناطق مرکزی شهر تهران به اداره کل محیط زیست شهرداری تهران واصل شد.

وی افزود: متعاقب این شکایت‌ها گروه‌هایی از سوی اداره کل محیط زیست شهرداری تهران برای پیگیری موضوع و همچنین مشخص شدن منشأ بو مسئولیت پیدا کردند.

انصاری گفت: در حال حاضر مشغول بررسی علت انتشار این بو و پیدا کردن منشأ آن هستیم و به محض مشخص شدن علت آن به شهروندان در خصوص آن اطلاعات خواهیم داد.

از ساعتی قبل همچون دی‌ماه سال گذشته بویی نامطبوع در شهر تهران و در مناطق مرکزی آن استشمام شده است.

سال گذشته پس از بررسی‌های همه جانبه منبع این بو شناسایی نشد و برخی آن را به دلیل پخش ماده شیمیایی (مرکاپتان) دانستند که این موضوع هم قطعی نبود.

منبع: انتخاب
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: