تاریخ انتشار: ۰۸:۴۲ - ۱۳ آذر ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
علی‌اصغر پیوندی رئیس سازمان جمعیت هلال احمر به‌دلیل تخلفات مالی از سوی مأموران سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شد.

رئیس سازمان جمعیت هلال احمر

رویداد۲۴   پیوندی قصد سفر به ژنو را داشت که متوجه ممنوع‌الخروجی خود می‌شود و در نهایت در ساعات پایانی سه‌شنبه (۱۲ آذر ماه ۹۸) بازداشت می‌شود. پیوندی پیش از این نیز برای توضیحات درباره بروز تخلفات مالی در هلال احمر از سوی مراجع قضائی احضار شده بود و درحال حاضر نیز با قرار وثیقه آزاد بود.

قابل ذکر است، ظهر سه‌شنبه (۱۲ آذر ماه ۹۸) خبر استعفای پیوندی از سوی اسماعیل رمضانی رئیس روابط‌عمومی سازمان جمعیت هلال احمر منتشر و رسانه‌ای شده بود که البته رمضانی دلیل استعفای پیوندی را مشغله‌های دیگر و در راستای پیشرفت سازمان هلال احمر عنوان کرد. اما مشخص بود که دلیل این استعفا به‌دلیل همان مسائل و تخلفات مالی بود که در زمان تصدی‌گری پیوندی در سازمان هلال احمر در این سازمان رخ داده بود.

براساس این گزارش، یک منبع در قوه قضائیه نیز خبر بازداشت علی‌اصغر پیوندی رئیس سازمان جمعیت هلال احمر به‌دلیل تخلفا ت مالی را تأیید کرد.
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
نوراله شهبازی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۳
0
0
آیا این ننگ نیست که بیشترین خبر در کشور بازداشت مسئیولین میباشد پس اینها با جه معیاری انتخاب شده اند که همشون خلافکارند و این روند تا کی ادامه خواهد یافت آخر یک کمی خجالت بکشید این چه وضعه.در مقابل اونایی که به انقلاب مان همه نارواها را میگویند جه جواب داریم بدهیم
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: