تاریخ انتشار: ۲۱:۴۷ - ۲۲ آذر ۱۳۹۸
نفرات برتر مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جام تختی مشخص شدند.

کشتی فرنگی


  رویداد۲۴ رقابت‌های کشتی فرنگی انتخابی جام تختی روز‌های ۲۱ و ۲۲ آذر در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

اسامی نفرات برتر این رقابت‌ها به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: ۱- سجاد عباس پور (مازندران) ۲– علی نوربخش (توابع تهران) ۳- مهرگان جهانگیری (خوزستان) و محمد حسینوند (خوزستان) ۵- سعید سید احمدیان (خوزستان) و فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان) ۷- مهدی کمالی (خراسان جنوبی) ۸- علیرضا قناعتی (اصفهان) ۹- محمدعلی حسینی (توابع تهران) ۱۰- مهدی قربانی (قم)
 

بیشتر بخوانید:



۶۰ کیلوگرم: ۱- میلاد رضانژاد (خوزستان) ۲- امیرحسین خونساری (خوزستان) ۳- محسن شیخی (البرز) و امید آرامی (سیستان و بلوچستان) ۵- محمد دهقانی (فارس) و سید حمیدرضا خامسی (لرستان) ۷- محمد مهرابی (البرز) ۸- ایمان محمدی (خوزستان) ۹- علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد) ۱۰- امیرمحمد بختیاری (تهران)

۶۳ کیلوگرم: ۱- آرمین محب ثابت (توابع تهران) ۲- رضا مردی (قم) ۳- محمد سلطانی منفرد (خوزستان) و حسین عباسی (توابع تهران) ۵- محسن مدهنی (خوزستان) و محراب قلی پور (خراسان جنوبی) ۷- میلاد تیموری (لرستن) ۸- امین قائدی فر (تهران) ۹- بهنام دمیرچی (تهران) ۱۰- مهدی امیری نیا (قم)

۶۷ کیلوگرم: ۱- حسین اسدی (خوزستان) ۲- علی ذکایی مهر (خوزستان) ۳- کرامت عبدولی (خوزستان) و نیما اسماعیلی (توابع تهران) ۵- امیرمهدی عسکری زرندی (کرمان) و محمد معصومی (فارس) ۷- بهرام معروف خانی (اردبیل) ۸- مجتبی، ولی الهی (مازندران) ۹- یوسف حسینوند (خوزستان) ۱۰- رضا غلامی (تهران)

۷۲ کیلوگرم: ۱- برومند اصلان (لرستان) ۲– اشکان سعادتی فر (توابع تهران) ۳- علی ارسلان (مازندران) و ابوالفضل زینتی رفاه (قم) ۵- اصغر عالی محمودی (خوزستان) و امید زالی (تهران) ۷- امیر عبدی (قم) ۸- مهران داداشی (گیلان) ۹- جواد صابری پور (اصفهان) ۱۰- حسین پیراور (البرز)

۷۷ کیلوگرم: ۱- عظیم گرمسیری (خوزستان) ۲- رهام قنبری (فارس) ۳- عارف حبیب الهی (تهران) و محمد شربی نیازی (خوزستان) ۵- سامان سلیمی (لرستان) و محمد عربی (البرز) ۷- سجاد فرج پور (مازندران) ۸- علی نوروزی (تهران) ۹- محسن زیرک (آذربایجان غربی) ۱۰- محمدحسن حسینی (خراسان رضوی)

۸۲ کیلوگرم: ۱- سیدمحمد چوبچیان (گیلان) ۲– مهدی ابراهیمی (قم) ۳- مهرداد بهرامی (توابع تهران) و عباس مهدی زاده (اصفهان) ۵- علیرضا مردی (البرز) و علی زینتی رفاه (قم) ۷- سید احسان موسوی (خوزستان) ۸- محمدمهدی هداوند (تهران) ۹- امیرحسین مرادی (همدان) ۱۰- امیرمحمد ذاکریان پور (فارس)

۸۷ کیلوگرم: ۱- یوسف قادریان (البرز) ۲- محمد نصرتی (تهران) ۳- ناصر علیزاده (مازندران) و سامان عزیزی (کردستان) ۵- مهدی محمدزاده (مازندران) و وحید زیدوند (خوزستان) ۷- یونس دهقان (لرستان) ۸- آرشام بهرام زاده (البرز) ۹ ابوالفضل شریفی (مازندران) ۱۰- علی عبدی (زنجان)

۹۷ کیلوگرم: ۱- آرمان علیزاده (خوزستان) ۲- محمد یگانه (لرستان) ۳- داود فلاحی (لرستان) و علی اکبر حیدری (قم) ۵- نوید پارسایی (خوزستان) و امیرحسین کریمی (خراسان جنوبی) ۷- وحید نامداری (تهران) ۸- محمد بیرانوند (خوزستان) ۹- محمدعلی حیدری (قم) ۱۰- روح اله ناصری (کرمانشاه)

۱۳۰ کیلوگرم:۱- بهنام مهدی زاده (تهران) ۲– شهاب قوره جیلی (تهران) ۳- محمدحسین رحیم زاده (تهران) و مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری) ۵- مهدی کلانتری (اردبیل) محمدرضا عبدیان (توابع تهران) ۷- محمد سروش رنجبر (همدان) ۸- سید احسان اسماعیل پور (کرمان) ۹- علی خلج (قزوین) ۱۰- سمکو قربانی (کردستان)
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: