تساوی نفت مسجدسلیمان و شاهین بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۹:۱۲ - ۰۲ دی ۱۳۹۸
دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و شاهین شهرداری بوشهر در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی دو بر دو به پایان رسید تا این دیدار در وقت‌های اضافه ادامه پیدا کند.

تساوی نفت مسجدسلیمان و شاهین بوشهررویداد۲۴ در ادامه مرحله یک چهام نهایی جام حذفی فوتبال ایران، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه بهنام محمدی میزبان شاهین شهرداری بوشهر بود که این دیدار در ۹۰ دقیقه با تساوی دو بر دو به پایان رسید تا دو تیم در ادامه در وقت‌های اضافه به مصاف هم خواهند رفت.

در دقیقه ۲۴ این دیدار بازیکنان شاهین بوشهر صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند و در ادامه حسن نجفی با استفاده از این فرصت، شاهین بوشهر را پیش انداخت. در ادامه در دقیقه ۳۵ داور یک پنالتی به سود نفت مسجدسلیمان اعلام کرد و فرزاد حاتمی با استفاده از این فرصت بازی را به تساوی کشاند.

اما این پایان کار نبود چراکه در ادامه در دقیق ۷۲ روی یک شوت از پشت محوطه جریمه و در ادامه اشتباه دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان، فرصت بسیار خوبی برای سالاری ایجاد شد و این بازیکن نیز گل دوم تیمش را به ثمر رساند. در ادامه و در دقیقه ۸۷ حسین ابراهیمی با استفاده از یک ضربه ایستگاهی، گل دوم نفت مسجدسلیمان را به ثمر رساند تا بازی به تساوی کشیده شود.

در نهایت تلاش دو تیم در پایان 90 دقیقه حاصلی نداشت تا کار به وقت‌های اضافه بکشد.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: