تاریخ انتشار: ۱۴:۳۶ - ۰۴ دی ۱۳۹۸
تبصره های مربوط به بند مالی قرارداد گابریل کالدرون با باشگاه پرسپولیس باعث تشدید اختلافات پیرمرد آرژانتینی با مدیران سرخ شده است.

گابریل کالدرون

رویداد۲۴ پست اینستاگرامی گابریل کالدرون و موضع گیری او علیه رفتار مدیران باشگاه پرسپولیس باعث تعجب محمدحسن انصاریفرد شده است.

مدیرعامل سرخپوشان پایتخت روز گذشته با گابریل کالدرون، خواکین و والنسا جلسه ای را در ساختمان باشگاه برگزار کرد. در این نشست انصاریفرد به اعضای خارجی کادرفنی اعلام می کند که باقیمانده قسط اول قرارداد تا ظهر امروز (چهارشنبه) پرداخت می شود.

با این حال گابریل کالدرون در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با نوشتن جملات فارسی نشان می دهد که اختلافات عمیق با مدیران پرسپولیس پیدا کرده است.

«از رفتار مدیران باشگاه خیلی ناراحت هستم». جمله ای که هرگز از سرمربی آرژانتینی پرسپولیس نشنیده بودیم. وی که در آخرین مصاحبه تلویزیونی اش نیز عنوان کرده بود اهل مدارا کردن است نشان داد همچنان با وضعیت فعلی موجودمشکل دارد.


بیشتر بخوانید: کالدرون: از رفتار باشگاه خیلی ناراحتم!


کالدرون در حالی لب به انتقاد از محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گشوده است که قرارداد او طوری تنظیم شده که از امروز چهارم دیماه باشگاه پرسپولیس را موظف می کند تا تمام مبلغ قرارداد امسال او را حتی در صورت فسخ قرارداد پرداخت کند.

پیرمرد آرژانتینی پرسپولیس که از این موضوع به خوبی آگاه است در نشست های اخیر مطبوعاتی خود نیز علاقه ای به تشکر از انصاریفرد ندارد و تنها از علی رغبتی، مهدی محمد نبی و ایرج عرب که نقش اصلی در بستن قرارداد او داشتند قدردانی می کند.

پیگیری ها نشان می دهد کالدرون با فردی به اسم «کاف» که در پشت صحنه حضور کالدرون در برنامه اخیر تلویزیونی اش نیز حضور داشت ارتباط تنگاتنگی دارد اما این شخص هیچ رابطه دوستانه ای با انصاریفرد ندارد.

مشورت هایی که گفته می شود نقش بسزایی در نامه نگاری های کالدرون بر سر مسائل مالی و همچنین نگارش متون اینستاگرامی اش دارد.

پیرمرد آرژانتینی نشان داد برای دریافت پول خود بطور تمام و کمال قرار است از امروز اهرم فشار خود را با توجه به محبوبیتی که رفته رفته نزد هواداران پیدا می کند بیشتر کرده تا بتواند به خواسته مالی خود بی هیچ مشکلی برسد.

منبع: خبر ورزشی
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: