تاریخ انتشار: ۰۰:۲۷ - ۰۵ بهمن ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
همه ما باید این باور را درون خود نهادینه کنیم که ایران متعلق به همه ماست و هیچ کدام از ما به تنهایی نمی‌توانیم ادعا کنیم که این سرزمین از آن ماست.
رویداد۲۴ آیت الله سیدحسن خمینی یادگار امام، روز گذشته در دیدار با مدیران و دبیران رسانه‌های «ایران» و «ایرنا» ضمن تأکید بر ضرورت امیدواری، تأکید کرد که همه ما باید این باور را درون خود نهادینه کنیم که ایران متعلق به همه ماست و هیچ کدام از ما به تنهایی نمی‌توانیم ادعا کنیم که این سرزمین از آن ماست.

سید حسن خمینی راه برون رفت از مشکلات موجود را نیز احیا و تقویت بیشتر وحدت داخلی و هم‌افزایی ملی دانست و تأکید کرد: در چنین شرایطی نه تحریم کارگر خواهد افتاد و نه تهدید. او روایات گوناگون و مثال‌های فراوانی را ذکر کرد که تأکید کند اصل باید مردم باشند و اتحاد حول آنان.

یادگار امام، در ادامه به سختی‌های کار رسانه‌ای هم اشاره کرد و با بیان اینکه اعتماد به رسانه مصداق و کانال اعتماد به مردم است و اعتماد به رسانه و مردم منجر به تقویت اعتماد عمومی به حاکمیت خواهد شد، بر ضرورت امیدواری به آینده و گذر از مشکلات موجود تأکید کرد.

وی گفت: اگر امید وجود نداشته باشد هیچ کاری از دست کسی بر نمی‌آید.

سیدحسن خمینی اضافه کرد: همه ما باید این باور را درون خود نهادینه کنیم که ایران متعلق به همه ماست و هیچ کدام از ما به تنهایی نمی‌توانیم ادعا کنیم که این سرزمین از آن ماست. به‌گفته او، همه مردم باید نسبت به ایران و نظام احساس تعلق خاطر داشته باشند لذا در تعیین مصالح نظام مصلحت را نباید تنگ و محدود دید بلکه باید به گونه‌ای آن را تعریف کرد که مصالح مردم و نظام همزمان در آن جای داشته باشد و تفاوتی میان این دو به وجود نیاید. او در پاسخ به دغدغه‌ها و گلایه‌های رسانه‌ای برخی از حاضران در جلسه، سخنان خود را با تأکید بر این نکته به پایان برد که «باید امیدوار بود.»
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
نادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
0
0
منظورت از« همه ما » همه آخونداست؟؟؟!!!!! چون غیر از خودتون کسی رو به رسمیت نمیشناسید!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
0
0
خیلی بی حیا هستید
حسین اسماعیل نیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
0
0
با سلام و احترام
تا ظلم وتبعیض و فساد هست، ناامیدی و عدم انسجام و تشدید اختلافات و حتی امکان سقوط هم هست. با سخنرانی نمی شود وحدت برقرار کرد ولی با عدالت و فسادستیزی از مسوولین کشور، می توان.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: