تاریخ انتشار: ۱۰:۵۷ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در توضیح اخبار منتشر شده در فضای مجازی در خصوص درگذشت پزشک بیمارستان سوسنگرد بر اثر گازگرفتگی، جوابیه‌ای صادر کرد.
انتشار گاز در پانسیون پزشکان
رویداد۲۴ روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به درگذشت پزشک بیمارستان سوسنگرد، در جوابیه‌ای توضیح داد: “پیرو انتشار خبری در خصوص درگذشت پزشک بیمارستان شهید چمران دشت آزادگان به استحضار می‌رساند دکتر امین تاجمیری از پزشکان قرارداد ساعتی شهرستان دشت آزادگان بودند که در تاریخ ۱۸ بهمن‌ماه امسال کشیک شب اورژانس بیمارستان مذکور بود.

بعد از چند ساعت حضور در بخش اورژانس با هماهنگی پزشک همکار، جهت استراحت به پانسیون پزشکان مراجعه می‌نماید.

در ساعت حدود ۳:۳۰ دقیقه بعد از نیمه شب؛ پزشک همکار بعد از چندین بار تماس ناموفق با ایشان جهت حضور در اورژانس؛ به محل استراحت این پزشک مراجعه می‌نماید که با پیکر ایشان مواجه می‌شود.

طبق اعلام پزشکی قانونی درگذشت این پزشک بر اثر گازگرفتگی بوده است.

دکتر ابول‌نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در همان ساعات اولیه، ضمن اعلام همدردی با خانواده این پزشک گرانقدر، معاون درمان دانشگاه را موظف به حضور در شهرستان دشت آزادگان و پیگیری حادثه نمود.

سرپرست دانشگاه همچنین ضمن تاکید بر پیگیری دقیق حادثه به ادارات بازرسی و دفتر حقوقی، دستور برخورد قانونی و عزل مقصر یا مقصرین حادثه را صادر نمود. ”

دیروز خبری در خصوص مرگ دکتر امین تاجمیری پزشک ۲۶ ساله خوزستانی بر اثر گازگرفتگی در پاویون پزشکان بیمارستان شهید چمران سوسنگرد منتشر شد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: