تاریخ انتشار: ۲۰:۱۲ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۸
رسانه‌های اسپانیا بعضی بازیکنان تیم فوتبال پاری سن ژرمن را به خاطر فحاشی و استفاده از الفاظ رکیک در بازی با بورسیا دورتموند مورد انتقاد قرار دادند.

حواشی بازی دورتموند و پاریسرویداد۲۴ چند بازیکن تیم فوتبال پاری سن ژرمن امروز مورد انتقاد رسانه های اسپانیایی قرار گرفتند.

روزنامه های آس و مارکا با توجه به گزارشی تکان دهنده که تلویزیون اسپانیا منتشر کرد، بازیکنانی همچون دی ماریا، خوان برنات و ایکاردی را بازیکنانی بدون اخلاق و ادب معرفی کردند.

در گزارشی که امروز از تلویزیون اسپانیا منتشر شد، با استفاده تکنیک لب خوانی به زبان اسپانیولی از روی تصاویر تلویزیونی، مشخص شد بعد از گلزنی در بازی با دورتموند، دی ماریا، برنات و ایکاردی و چند بازیکن دیگر موقع شادی گل، در گفت و گو با یکدیگر شعارهای ناموسی علیه حریف داده اند.

لب‌خوانی، فحش رکیک و بی‌فرهنگی/عکس

لب‌خوانی، فحش رکیک و بی‌فرهنگی/عکس

به همین خاطر روزنامه های آس و مارکا این عده از اعضای تیم سن ژرمن را بی فرهنگ خواندند؛ کسانی که از نظر نتیجه برنده شدند اما اخلاق را باختند.


بیشتر بخوانید: وحشت در اردوی یووه و اینتر؛ کرونا بین بازیکنان پخش شد؟


در بازی انجام گرفته که دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود، دی ماریا و برنات برای تیم پاریسی گل زدند تا سن ژرمن 2 بر صفر برنده شود و باخت 2 بر یک بی اثر شود. تیم فرانسوی در مجموع به برتری 3 بر 2 رسید و به یک چهارم نهایی راه یافت.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: