تاریخ انتشار: ۱۲:۳۵ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۹
 نمایش یک نیمه‌ای و درخشان هافبک دفاعی استقلال باعث شد تا هواداران این تیم از مدیران استقلال حفظ کریمی برای فصل آینده را مطالبه کنند.

علی کریمی

رویداد۲۴ حتی بدون نگاه به آمار و ارقام هم تمایز نیمه اول و دوم دیدار استقلال و الشرطه عراق مشخص است؛ شاگردان نامجومطلق در نیمه نخست بسیار سردرگم بازی کردند و در نهایت هم با شکست یک گله به رختکن رفتند و هیچ شانس گلی را هم روی دروازه الشرطه ایجاد نکردند اما تعویض هوشمندانه سرمربی آبی‌ها در میان دو نیمه باعث شد تا همه چیز به استقلال تغییر کند.

علی کریمی به عنوان قلب تپنده ترکیب استقلال به جای فرشید باقری وارد زمین شد و نمایش درخشانی را از خود به جای گذاشت و بارها با پاس‌های کلیدی و استفاده قدرت فرماندهی‌اش در میدان، به کمک تیمش آمد و آن‌ها را از سردرگمی نجات داد.

کریمی که خیلی دیر به اردوی استقلال اضافه شد و بدون امضای قراردادی برای فصل آینده، صرفا براساس تعهدات به جا مانده از فصل گذشته به دوحه قطر سفر کرد، به همین علت از ابتدا در ترکیب استقلال حضور نداشت اما شکست در نیمه نخست و خطر حذف زودهنگام از رقابت‌های آسیایی باعث شد تا نامجومطلق از ابتدای نیمه دوم از هافبک دفاعی تیمش که تنها یک جلسه تمرین داشت، در ترکیب استقلال استفاده کند.


بیشتر بخوانید: علی کریمی در رادار چند تیم ترکیه‌ای


هواداران استقلال که طی هفته‌های اخیر با هشتگ‌سازی برای بازگشت استراماچونی حسابی خبرساز شده بودند، این‌بار پس از پایان دیدار شب گذشته مقابل الشرطه، از احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال خواستند تا قرارداد کریمی برای فصل جدید را تمدید کند؛ چرا که میانه زمین آبی‌ها بدون حضور کریمی، سردرگم است و خلاقیتی را برای بازیسازی ندارد اما کریمی توانست با ورود خود، هم میانه زمین را مدیریت کند و هم به خوبی توپ را در اختیار مهاجمان قرار دهد.

مطالبه جدی هواداران آبی‌پوش از سعادتمند که از شب گذشته با هشتگ‌سازی آغاز شده و حالا مدیرعامل استقلال نیز کار دشواری را در روزهای آینده دارد تا بتواند فرمانده میانه تیمش را حفظ کند؛ اتفاقی که باید دید آیا سعادتمند در انجام آن موفق خواهد شد یا بازهم به مانند داستان بازگشت استراماچونی، هشتگ‌سازی هواداران راه به جایی نخواهد برد؟

 
منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: