واکنش سخنگوی القطر به جذب بشار رسن | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۵ - ۰۳ دی ۱۳۹۹
سخنگوی باشگاه قطر اس سی درباره جذب هافبک عراقی پرسپولیس گفت: فهرست بازیکنان خارجی پر شده و برای نقل و انتقالات پیش‌رو در انتظار تصمیمات سرمربی تیم هستیم.
بشار رسن
رویداد۲۴ مسلم الهلابی سخنگوی باشگاه قطر اس سی ابتدا در خصوص احتمال جدایی «یوسف بلایلی» ستاره الجزایری این تیم و پیوستن او به الدحیل گفت: این خبر به هیچ وجه صحت ندارد و باشگاه چنین تصمیمی نخواهد داشت. سعی ما این است که بازیکنان شاخص تیم را حفظ کنیم، به ویژه در مورد نفراتی که در تیم ما سرنوشت‌ساز هستند. همچنین تلاش باشگاه حفظ ثبات تیم است و هدفی به جز حضور در جمع تیم‌های بالای جدول و حتی قهرمانی نداریم.

او در خصوص اخباری که پیرامون پیوستن بشار رسن به باشگاه قطر منتشر شده، اظهار داشت: در حال حاضر تیم ما ۵ بازیکن خارجی به نام‌های مهدی برحمه مراکشی، آلخاندروی اسپانیایی، یوسف بلایلی الجزایری، علی کریمی ایرانی و آنتونی اکبوتوی نیجریه‌ای دارد. همانطور که می‌بینید، این فهرست پر شده و جای خالی نداریم. در انتظار دریافت فهرست نفرات مورد نظر «یونس علی» سرمربی تیم هستیم تا برای تغییرات تیم در ژانویه تصمیم‌گیری کنیم. در صورت نیاز تیم اقدامات لازم برای جذب بازیکنانی که مورد نظر کادر فنی باشند انجام خواهد شد.
منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: