تاریخ انتشار: ۱۵:۴۵ - ۰۶ دی ۱۳۹۹
جامعه روحانیت با انتشار تکذیبه ای، اخبار منتشر شده مبنی بر دیدار انتخاباتی حجت الاسلام پورمحمدی با علی لاریجانی دبیر عالی جامعه روحانیت را تکذیب کرد.
انتخابات 1400
رویداد۲۴به دنبال انتشار خبری مبنی بر دیدار دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با علی لاریجانی در پایگاه خبری دیده بان ایران، روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز در واکنش به این خبر تاکید کرد: چنین دیداری انجام نشده و از اساس کذب است.

روابط عمومی جامعه روحانیت همچنین یادآور شد: تاکنون جامعه روحانیت مبارز و یا اعضای شورای مرکزی جامعه روحانیت با هیچکدام از کاندیدا‌های ریاست جمهوری بحث یا مذاکره و دیداری نداشته اند و در هیچ کدام از جلسات شورای وحدت و یا در جلسات جامعه روحانیت در مورد کاندیداتوری افراد یا کاندیدا‌های مطرح بحث یا مذاکره‌ای صورت نگرفته است.

از همه اصحاب رسانه و پایگاه‌های اطلاع رسانی انتظار می‌رود در شرایط کنونی با رعایت اخلاق حرفه‌ای و رسانه ای، صرفاً انتشار دهنده اخبار واقعی بوده و صحت و سقم اخبار را از سایت خبری و یا از روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز دریافت کنند و بر شنیده‌ها و گفته‌های منابع غیر موثق، استناد نکنند چرا که شایعات و اخبار غیر واقعی، موجب اخلال در روند وحدت نیرو‌های ارزشی و انقلابی شده و مصداق انتشار خبر کذب می‌باشد و اعتبار رسانه‌ای منتشر کننده را قویا زیر سوال می‌برد.

بیشتر بخوانید: رونمایی زیباکلام از نامزد تندرو‌ها در ۱۴۰۰؛ اصولگرایان دو شقه خواهند شد
سایت خبر دیده بان در مطلبی نوشته بود «برخی شنیده‌ها حاکی از این است که اخیراً «مصطفی پورمحمدی» در یک دیدار دوستانه شروط جامعه روحانیت مبارز برای حمایت از علی لاریجانی در انتخابات ۱۴۰۰ را مطرح کرده است و بر پایه همین گزارش به نتایج خوبی هم دست پیدا کرده اند».
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: