تاریخ انتشار: ۱۸:۰۳ - ۰۶ دی ۱۳۹۹
آقاسی با اشاره به واکنش اعضای خانواده مرحوم شجریان نسبت به اقدام صورت گرفته است، گفت: با بعضی از اعضای خانواده خانواده که صحبت کرده ام به شدت از این نوع رفتار دلخور و ناراحت هستند که چرا با وجود اینکه استاد در قید حیات نیست، اما کماکان این رفتار ناشایست و نسبت‌های نادرست را به استاد می‌دهند.

استاد شجریان

رویداد۲۴ محمد حسین آقاسی وکیل محمدرضا شجریان در گفتگو با ما با اشاره به مخدوش کردن خیابان استاد شجریان گفت: مخدوش کردن نام استاد شجریان از خیابان امری است که عاملان آن مرتکب جرم عمومی شدند و شورای شهر باید در این زمینه اقدام کند.

وی با اشاره به اظهارات یکی از عوامل مخدوش کردن نام شجریان از تابلو خیابان شجریان ادامه داد: در خصوص اتهامی که به مرحوم شجریان نسبت دادند ممکن است پیگیری حقوقی شود. البته من اطلاعی ندارم که قصد شکایت دارند یا خیر، اما اگر بخواهند با کمال میل انجام می‌دهم.
بیشتر بخوانید: واکنش خانواده شهید فخری زاده به مخدوش کردن نام خیابان استاد شجریان
آقاسی با اشاره به واکنش اعضای خانواده مرحوم شجریان نسبت به اقدامی که صورت گرفته است، گفت: با بعضی از اعضای خانواده که صحبت کرده ام به شدت از این نوع رفتار دلخور و ناراحت هستند که چرا با وجود اینکه استاد در قید حیات نیست، اما کماکان این رفتار‌های ناشایست و نسبت‌های نادرست را به استاد می‌دهند.

وکیل محمدرضا شجریان گفت: کار‌های مربوط به گواهی فوت و انحصار وراثت انجام نشده و تا زمانی که این مدارک آماده نشوند طرح هر گونه شکایتی در دادسرا با مشکل «ابراز ارائه دلیل سمت» مواجه می‌شود که در صورت رفع این موضوع و درخواست خانواده مبنی بر شکایت بنده حاضر هستم با کمال پیگیری حقوقی انجام دهم.

محمد حسین آقاسی در پایان با اشاره به نصبت سنگ قبر در مزار استاد شجریان گفت: سنگ قبر مزار مرحوم شجریان به دلیل تعلل در طراحی آماده نشده بود که خوشبختانه مراحل طراحی به اتمام رسیده و بزودی نصب خواهد شد.
 
منبع: مدارا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: