تاریخ انتشار: ۱۰:۰۱ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
امیرحسین لطفی، پزشک معالج مهرداد میناوند در رابطه با آخرین وضعیت پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس صحبت‌هایی را بیان کرد.

رویداد۲۴ امیرحسین لطفی، پزشک معالج مهرداد میناوند در رابطه با آخرین وضعیت پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس صحبت‌هایی را بیان کرد.

امیر حسین لطفی پزشک معالج مهرداد میناوند در رابطه با آخرین وضعیت جسمانی پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس که به بیماری کرونا مبتلا شده است، بیان کرد: وضعیت میناوند فعلاً در شرایط خوبی دارد.

او افزود: وضعیت میناوند در هنگام مراجعه به بیمارستان بسیار خطرناک بود و در شرایط بسیار سخت به بیمارستان مراجعه کرد و تنگی نفس زیادی داشت.

لطفی ادامه داد: همانند بیماران دیگر برای مهرداد میناوند نیز اقدامات درمانی بسیار خوبی تاکنون انجام شده است. شرایط میناوند در صبح پنجشنبه بسیار وخیم بود و کار به جایی رسید که او به سختی نفس می کشید و اکسیژن خون او به کمترین حالت ممکن رسیده بود. ما در اولین اقدام، کارهای مربوطه را انجام دادیم و ریه‌های این پیشکسوت فوتبال کشورمان را شستشو کردیم و خوشبختانه سطح اکسیژن خون او پس از اقداماتی که انجام دادیم بالا آمد و اکنون بین ۸۰ تا ۹۰ است و فعلاً او در شرایط خوبی قرار دارد.

آخرین وضعیت علی انصاریان

هاشمیان، فوق تخصص مراقبت‌های ویژه در رابطه با وضعیت علی انصاریان پیشکسوت فوتبال ایران توضیحاتی داد.

محمد رضا هاشمیان فوق تخصص مراقبت‌های ویژه در رابطه با آخرین وضعیت علی انصاریان که به بیماری کرونا مبتلا شده است، اظهار داشت: انصاریان اکنون تحت نظر پزشکان است و در ICU بیمارستان قرار دارد و مراقبت‌های خاصی برای او انجام می‌شود.

او افزود: ریه علی انصاریان آلوده به کرونا شده است و ما امیدوارم با ترکیب دارویی که پزشکان تشخیص داده اند در روز‌های آینده وضعیت این پیشکسوت فوتبال کشورمان بهتر شود.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۴
0
0
پول که باشه سلامتیم هست
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: