تاریخ انتشار: ۰۸:۱۵ - ۰۱ اسفند ۱۳۹۹
مهدی طارمی در مصاحبه با فوتبال ۱۲۰ از خوابی گفت که حالش رو خوب کرد و باعث گلزنی او مقابل یونتوس شد.

 گلزنی طارمی مقابل یونتوس

رویداد۲۴ طارمی گفت: اول از همه مردم ایران تشکر می‌کنم که با پیام هایشان باعث دلگرمی و غرور من شدند. باعث افتخار من است که توانستم لبخند بر لبشان بیاورم. آرزو می‌کنم که بازیکنان ایرانی بتوانند روی در لیگ قهرمانان اروپا شرکت کنند و باعث سرافرازی ایران عزیز بشوند. خیلی حس خوبی داشتم. توانستم برای اولین بار بازی کنم و این باعث غرور من بود. استرس هم داشتم که خدا را شکر توانستم خودم را خیلی خوب کنترل کنم و فکر می‌کنم با یک بازی خیلی خوب توانستیم یوونتوس را ببریم. خیلی حس خوبی داشت. نمی‌شود آن را وصف کرد.

طارمی در خصوص رسیدن به جایگاهش در پورتو گفت: زمانی که من با پورتو قرارداد بستم، اولی که وارد یک باشگاه بزرگ می‌شوی، سخت است خودت را آپدیت کنی. اما من موفق شدم این کار را انجام دهم. اما سخت بود که کاری کنی مربی به تو اعتماد کند. چون سرمربی با این بازیکنان چندین سال کار کرده است و با آن‌ها قهرمان شده است. من مجبور بودم با تمرین زیاد و تلاش بسیار جای خودم را به دست بیاورم. اگر می‌خواستم آه و ناله کنم، به هیچ جا نمی‌رسیدیم. خدا را شکر جوری تلاش کردم و تمرین کردم که تا الان جایم را به کسی ندادم و امیدوارم این روند خوب همینطوری ادامه پیدا کند.
بیشتر بخوانید : گلزنی طارمی به یوونتوس سوژه پرسپولیسی‌ها شد
طارمی درخصوص بازی با یوونتوس گفت: من کلا هر وقت با بازیکنان بزرگ روبرو می‌شوم، سعی نمی‌کنم که به آن‌ها نگاه کنم و محو آن‌ها شوم. سعی می‌کنم خودم بزرگ بشوم و به جایگاه آن‌ها برسم.

وی افزود: ظهر بازی نمی‌خواستم بخوابم. ولی نمی‌دانم چرا برای نیم ساعت خوابم برد. تصویری ندیدم، ولی یک فکر در خواب به من خطور کرد که چه می‌شود در این بازی زود گل بزنی. وقتی که از خواب بیدار شدم، یک حس خیلی خوب داشتم؛ و وقتی که گل زدم، انگار دنیا داشت دور سر من می‌چرخید. فقط گفتم خدایا شکرت. هیچ کاری نمی‌توانستم بکنم.

وی در مورد صحنه مشکوک پنالتی رونالدو گفت: فکر نمی‌کنم پنالتی باشد. چون قبل از اینکه بخواهد برخوردی انجام شود، رونالدو بدنش رو به عقب بود و حالتی داشت که می‌خواست به زمین بیفتد.
 
منبع: منیبان
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: