تاریخ انتشار: ۰۷:۱۳ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
ابراهیم میرزابیگی، کارشناس داوری فوتبال کشور گفت: در دیدار تیم‌های پرسپولیس و گوا در لیگ قهرمانان آسیا، داور باید یک پنالتی دیگر برای پرسپولیس می‌گرفت.

 دیدار پرسپولیس و گوا

رویداد۲۴  ابراهیم میرزابیگی درباره قضاوت هنا هتاب سوریه‌ای در دیدار پرسپولیس مقابل گوای هند در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:قضاوت این داور در نیمه اول اصلاً مشکلی نداشت و همه تصمیمات وی به درستی اعلام شد. تشخیص داور در خطا‌ها و اخطار‌های این نیمه صحیح بود.

وی درباره دو پنالتی که داور برای پرسپولیس در نیمه اول گرفت، خاطر نشان کرد:پنالتی اول پرسپولیس در دقیقه ۱۷ به درستی اعلام شد و گل این تیم که توسط سیدجلال حسینی در جریان بازی به ثمر رسید نیز مشکلی از لحاظ داوری نداشت. پنالتی دیگر این تیم نیز در ۴۱ به درستی از سوی داور اعلام شد.
بیشتر بخوانید: راه بازگشت شجاع خلیل‌زاده به پرسپولیس باز است؟
این کارشناس داوری درباره عملکرد داوری در نیمه دوم، تصریح کرد:‌در دقیقه ۴۸ گل آل‌کثیر به درستی از سوی کمک داور آفساید اعلام شد. در دقیقه ۵۹ نیز توپی در محوطه جریمه گوا به دست مدافع تیم هندی برخورد کرد که این صحنه هَند نبود و داور به درستی ادامه بازی داد.
 
منبع: پارس فوتبال

ابراهیم میرزابیگی اشاره کرد:تنها اشتباه داور در دقیقه ۷۸ رقم خورد، جایی که باید روی مهدی عبدی در دقیقه ۷۹ خطای پنالتی گرفته می‌شد، ولی داور به اشتباه خطا اعلام نکرد. به غیر از این صحنه، تیم داوری بازی پرسپولیس – گوا در تصمیمات عملکرد خوبی داشتند.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: