تاریخ انتشار: ۰۸:۱۹ - ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
مهدی مهدوی کیا: پرسپولیس اگر بتواند به سلامت از این دو بازی برابر سپاهان و استقلال عبور کند، می‌تواند تکلیف قهرمانی را مشخص کند.

مهدوی کیا

رویداد۲۴ هفته جاری حساس‌ترین هفته لیگ بیستم است. پرسپولیس در این هفته باید به ترتیب برابر سپاهان و استقلال قرار گیرد. دو دیداری که از نظر مهدی مهدوی کیا تعیین کننده قهرمان فصل کنونی لیگ برتر خواهند بود.

 مهدی مهدوی کیا پیشکسوت تیم ملی و پرسپولیس می‌گوید دو بازی آینده قرمز‌ها می‌تواند سرنوشت قهرمانی لیگ برتر را مشخص کند.
بیشتر بخوانید: گرد و خاک مهدی مهدوی‌کیا در تلویزیون
مهدوی کیا که خاطره خوبی از بازی مقابل سپاهان ندارد درباره تقابل شاگردان یحیی گل محمدی مقابل سپاهانی‌ها می‌گوید:بازی پرسپولیس و سپاهان با توجه به شرایط جدول از حساسیت بالایی برخوردار است و در اصطلاح می‌توان گفت یک بازی شش امتیازی است و برنده این بازی می‌تواند صدرنشینی خود را تثبیت کند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در ادامه با اشاره به دربی پایتخت که جمعه آینده برگزار می‌شود گفت:
شرایط دربی با سایر بازی‌های دو تیم کاملا متفاوت است و دلیل آن هم حضور هر دو تیم در کورس قهرمانی است که می‌تواند جذابیت‌های این مسابقه را بالا ببرد با توجه به اینکه هر دو تیم جزو تیم‌های بالای جدول هستند حساسیت این دربی قطعا بیشتر خواهد بود.

مهدوی کیا در پایان گفت:پرسپولیس اگر بتواند به سلامت از این دو بازی عبور کند به نظر من می‌تواند تکلیف قهرمانی را مشخص کند، به طور حتم این دو بازی راحت نخواهد بود و تمرکز بالایی می‌خواهد، پرسپولیس در شرایط خوبی به سر می‌برد و در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هم نتایج خوبی کسب کرد که من فکر می‌کنم از هر نظر آماده این دو بازی است، امیدوارم بازی‌های خوبی ببینیم و هواداران پرسپولیس از نتایج بدست آمده راضی باشند.

منبع: فوتبالی
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: