تاریخ انتشار: ۱۲:۵۰ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۴ نظر

حکم ابراهیم رئیسی برای دومین رقیب انتخاباتی‌اش/ نماینده مجلس در دولت سمت گرفت

رئیس جمهور با صدور حکمی سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی را به سمت "معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران" منصوب کرد.

حکم ابراهیم رئیسی برای دومین رقیب انتخاباتی‌اش

رویداد۲۴  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رئیس جمهور با صدور حکمی سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی را به سمت "معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران" منصوب کرد.

قاضی زاده هاشمی متولد ۱۳۵۰ شهرستان فریمان و دانش آموخته دکتری تخصصی پزشکی (جراح سر و گردن)، دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و از جانبازان جنگ تحمیلی است که سابقه ۴ دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی، نایب رئیسی مجلس، ریاست دانشگاه علوم پزشکی سمنان و معاونت بهداشت و درمان بنیاد جانبازان خراسان را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

سِمَت عضو جبهه پایداری در دولت رئیسی

همچنین رییس دفتر رئیس جمهور با صدور حکمی رضا نقی پور را به سمت "مدیرکل تشریفات" منصوب کرد.

متن حکم غلامحسین اسماعیلی به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب آقای رضا نقی‌پور

با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، بنا به پیشنهاد معاون محترم مراسم و تشریفات و به موجب این حکم به عنوان «مدیرکل تشریفات» منصوب می‌شوید.

برنامه‌ریزی، سیاستگذاری منطقی، نظارت و مدیریت شایسته امور مربوط به تشریفات میهمانان خارجی، سفرای خارجی و برنامه‌های رسمی رئیس جمهور، معاون اول و سایر مقامات نهاد، یقیناً ما را در تحقق اهداف والای سازمانی کارساز خواهد بود.

امید است با عنایت الهی و عمل به مفاد منشور دولت مردمی و همچنین تشریک مساعی سایر همکاران و استفاده بهینه و موثر از تمامی ظرفیت‌های سازمانی موجود در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
0
0
سومین چون اولین را به شهرداری فرستاد دومین شد معاون اقتصادی این هم سومین ولی آن دونفر دیگر چه بازی بدست گرفتن قدرت جناحی است خلاف حرفی که گفت من جناحی نیستم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
0
0
فعلا وردولت ریسی شده شرکت سهامی هرکی ازکاندیدای ریاست جمهوری پوششی که اززطرف ستادمهندسی انتصابات ریاست جمهوری شرکت کردن سهم وحق خودرادریافت کردن الادونفرهمتی ومهرعلی زاده که حتمی دراینده به انها هن سهمی داده خواهد شد
یک جانباز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
0
0
آقاجان اون دوتا... هارو هم بکن شون معاون راست و چپ که کادر تکمیل بشه همتی و مهر علیزاده رو میگم
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
0
1
رئیس جمهور باج بده.از همین باج دادنت معلومه دولتت هیچکاره است چون میخواد همه رو راضی کنه
نظرات شما