تاریخ انتشار: ۱۸:۱۶ - ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای نسبت به انتشار یک فایل صوتی از جلسه مدیران این باشگاه واکنش نشان داد.

باشگاه استقلال

رویداد۲۴  در بیانیه باشگاه استقلال آمده است: «تلاش‌ها برای حاشیه سازی برای استقلال در آستانه شروع تمرینات برای فصل جدید پایان ندارد و متاسفانه عده‌ای با انتشار برخی موضوعات و فایل‌های صوتی، به دنبال حاشیه سازی برای استقلال هستند.

بر اساس تصمیم گیری انجام شده، جلسه هم اندیشی کادر مدیریتی باشگاه و اصحاب رسانه به میزبانی باشگاه و در محل باشگاه استقلال برگزار شد و در این جلسه موضوعات جاری باشگاه از سوی مدیریت باشگاه با فعالان رسانه‌ای حوزه استقلال طرح و بررسی گردید.

مطمئنا اگر این جلسه حاوی محرمانگی و مسائلی از این دست بود، با دعوت اصحاب رسانه و در محل باشگاه انجام نمی‌گرفت و اجازه ضبط فایل صوتی در آن داده نمی‌شد، اما به دلیل شفافیت باشگاه و اهمیت فضای رسانه‌ای پیرامون استقلال، این جلسه با دستور بررسی مسائل جاری استقلال از جمله نقل و انتقالات، اردوی دبی و … به دلیل شرایط کرونا و ظرفیت میزبانی جلسه، با حضور برخی از فعالان رسانه‌ای انجام شد.

امیدواریم هواداران عزیز اجازه سو استفاده از چنین رویداد‌هایی را که یک امر طبیعی در تمامی سازمان‌ها و نهاد‌ها می‌باشد، به حاشیه سازان ندهند و با تیزهوشی و درایت در کنار تیم محبوب خود قرار گیرند.»
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: