تاریخ انتشار: ۱۵:۰۸ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

کلید قهرمانی استقلال

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال تهران تأکید کرد، این تیم برای رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر باید بیشتر روی گل نخوردن تمرکز کند.

فرهاد مجیدی

رویداد۲۴ شاهین بیانی درباره پیروزی استقلال مقابل تراکتور گفت: مهمترین موضوع گرفتن سه امتیاز بود که خوشبختانه این اتفاق رخ داد. فکر می‌کنم گل نشدن پنالتی و البته مصدوم شدن یزدانی باعث شد که استقلال تا حدودی تحت فشار قرار بگیرد، ولی در نهایت سه امتیازی مهم به استقلال رسید. تیمی که دنبال قهرمانی است باید از پنج بازی اول 15 امتیاز بگیرد و امیدوارم استقلال در پایان هفته پنجم بتواند 15 امتیازی شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فرهاد مجیدی می‌تواند استقلال را قهرمان لیگ برتر کند، اظهار داشت: نکته مهم این است که همه به مجیدی کمک کنند، مربی که نشان داده می‌تواند موفق باشد. استقلال در سال‌های گذشته هیچ وقت مثل امسال شروع خوبی در لیگ برتر نداشته و این تیم از نظر من مدعی اصلی قهرمانی است.


بیشتر بخوانید: استقلال بالاتر از پرسپولیس در لیگ برتر


کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال تهران با بیان اینکه آبی‌پوشان نباید به راحتی به تیم‌های حریف موقعیت بدهند، خاطر نشان کرد: استقلال در خط حمله بازیکنان توانایی دارد و مشکلی برای گل زدن نخواهد داشت، ولی مسئله مهم گل نخوردن است و این موضوع می‌تواند کلید قهرمانی استقلال در لیگ امسال باشد. من فکر می‌کنم استقلال نباید در بازی‌های آینده به سادگی به حریفان موقعیت بدهد.

بیانی در مورد سپاهان و پرسپولیس که دو رقیب اصلی استقلال در راه رسیدن به قهرمانی هستند گفت: من معتقدم استقلال به هیچ عنوان نباید به نتایج این دو تیم فکر کند و مهم این است که بازی‌های آینده را ببرد. استقلال با این دو تیم چهار بازی رو در رو خواهد داشت که هر کدام از آنها شش امتیازی هستند، ولی الان تمرکز استقلال باید روی بازی‌های خودش باشد تا بتواند این روند خوب را ادامه دهد.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال تهران
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: