تاریخ انتشار: ۲۰:۱۲ - ۱۲ آبان ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۳ نظر

مردی مقابل دادگستری فارس خود را به آتش کشید

مردی ظهر امروز مقابل دادگستری فارس اقدام به خودسوزی کرد.

دادگستری فارس

رویداد۲۴ مردی که ظهر امروز جلوی دادگستری فارس اقدام به خودسوزی کرده است برای درمان به بیمارستان منتقل شد.

فرد مصدوم شاکی پرونده کلاهبرداری بوده که یکی از متهمان آن پرونده به ۷ سال حبس محکوم و متهم دیگر نیز پس از طی فرایند رسیدگی از اتهام وارده تبرئه شده است.
بیشتر بخوانید: افزایش خودکشی بین دستیاران پزشکی/ واکنش وزارت بهداشت
اسماعیل اکبری معاون قضایی و سرپرست دادگاه‌های تجدید نظر استان فارس در تشریح پرونده وی با اعلام اینکه تمامی فرایند رسیدگی قضایی در استان فارس به پایان رسیده است، گفت: در ادامه روند رسیدگی، رأی دادگاه نسبت به یکی از متهمان پرونده قطعی شده و در مرحله اجرای حکم است.

او با بیان اینکه رسیدگی به اعتراضات وارد شده به پرونده در فرایند رسیدگی قانونی انجام شده است، افزود: برائت متهم دوم پرونده، نافی حقوق شاکی نبوده است.

اکبری ادامه داد: پس از صدور رأی تبرئه متهم دوم در دادگاه، اعتراض شاکی در اجرای ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری به دیوان عالی کشور ارسال شده که مورد موافقت دیوان عالی کشور واقع نشده است.

معاون قضایی و سرپرست دادگاه‌های تجدید نظر استان فارس با ابراز تأسف از وقوع این حادثه برای مصدوم آرزوی سلامتی کرد و گفت: مسئولان مربوطه در دادگستری استان بلافاصله پس از وقوع حادثه در جهت حفظ حیات مصدوم و تسریع در انجام اقدامات درمانی طی هماهنگی فوری با اورژانس و کادر درمانی مربوطه رسیدگی به وضعیت وی را بدون فوت وقت پیگیری کردند.
خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۲
0
0
قوه قضائیه در ایران ابدا به مشکلات مردم رسیدگی نمیکنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۳
0
0
آدم عاقل به دادگاه باطل شکایت نمی کند
امیر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۳
0
0
احتمال‌داره‌با‌تبانی‌حقش‌پامال‌شد‌منم‌باید‌همین‌کارا‌بکنم‌چن‌حرف‌بزنی‌یا‌اشراری‌یا‌زد‌انقلاب‌‌اینم‌انقلاب‌طرف‌دار‌مستصعف‌
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: