تاریخ انتشار: ۱۶:۲۰ - ۱۹ آبان ۱۴۰۰

اولین واکنش اسکوچیچ به اختلاف با طارمی/ تیم به مهدی نیاز دارد

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان ضمن اشاره به حاشیه‌های پیش آمده درباره خط زدن مهدی طارمی گفت: تیم ملی لبنان سازماندهی خوبی دارد و آنها برای حریفان رقیب سختی محسوب می‌شوند.

دلیل خط خوردن طارمی از تیم ملی

رویداد۲۴ دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پیش از دیدار با لبنان اظهار داشت: از اهمیت بازی فردا باخبر هستیم و این بازی برای هر دو طرف از اهمیت بالایی برخوردار است. برای بازی فردا آماده‌ایم و متمرکز هستیم تا بتوانیم بهترین نتیجه را از بازی فردا بگیریم. می‌دانیم بازی آسانی نداریم و برای تیمِ لبنان احترام خاصی قائلیم.

وی افزود: می‌دانیم لبنانی‌ها سازماندهی خوبی دارند و در بازی‌هایی که در این گروه از خود نشان دادند، برای حریفان بازی‌های سختی رقم زدند. از کیفیت خودمان هم آگاه هستیم و مطمئن هستیم می‌توانیم با حداکثر تلاش نتیجه خوبی از این زمین بگیریم.


بیشتر بخوانید: جانشین مهدی طارمی در تیم‌ملی مشخص شد؟


سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره عدم دعوت مهدی طارمی به اردوی این تیم یادآور شد: تیم ملی ایران به همه تعلق دارد و متعلق به یک مربی یا بازیکن خاص نیست. مهدی بازیکن فوق‌العاده‌ای است و ما به او نیاز داریم، اما ارزش‌هایی هم وجود دارد که باید به آنها احترام می‌گذاشتیم.

اسکوچیچ درباره اینکه تیم ملی ایران در صدر جدول گروه A قرار دارد و چقدر شانس و احتمال می‌دهد تیمش با موفقیت این مسیر را برای حضور در جام جهانی ادامه بدهد، گفت: اکنون نمی‌خواهم درباره انتقادات صحبت کنم، اما نشان دادیم کیفیت لازم را داریم. تمرکزمان روی هر بازی است که در پیش داریم و می‌دانیم با کیفیت‌مان می‌توانیم این مسیر را با موفقیت به پایان برسانیم.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: