تاریخ انتشار: ۱۴:۱۰ - ۰۱ آذر ۱۴۰۰

شبکه خبر تلویزیون علیه پرسپولیس!

پرسپولیسی‌ها معتقدند مانور یک شبکه تلویزیونی (شبکه خبر) باعث شد کار انتقال پول از طریق بانک سوئیسی به حساب کالدرون خراب شود!

گابریل کالدرون

رویداد۲۴ با وجود آن که باشگاه پرسپولیس سومین و آخرین بخش باقی مانده از طلب کالدرون را پرداخت کرد، اما به دلیل تحریم‌ها علیه کشورمان این پول به حساب کالدرون ننشست! پس از این اتفاق مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند طبق رایزنی با مدیران بانک سوئیسی تاییدیه انتقال پول به حساب کالدرون را دریافت کنند در غیر این صورت این پول باید به صرافی مبدأ بازگردد تا به شکل دیگری به مربی سابق سرخ‌پوشان پرداخت شود. جالب اینجاست پرسپولیسی‌ها معتقدند مانور یک شبکه تلویزیونی (شبکه خبر) باعث شد کار انتقال پول از طریق بانک سوئیسی به حساب کالدرون خراب شود!

بانک هم به دلیل تحریم‌های کشورمان نسبت به این موضوع حساس شده و از انتقال مبلغی که پرسپولیس در سومین مرحله برای کالدرون و دستیارش واریز کرده بود، به حساب این مربیان خودداری می‌کند. پرسپولیسی‌ها از طریق وکیل کالدرون متوجه شده اند مانور رسانه‌های ایرانی باعث شده که موانع قانونی جلوی بانک سوئیسی را برای انتقال این پول بگیرند!

گفتنی است وزارت دارایی آمریکا در اقدامی ظالمانه عمده بانک‌های ایرانی را در فهرست تحریم‌ها قرار داده است. اقدامی که باعث قطع گسترده ارتباط سیستم بانکی ایران از نظام مالی جهان شده و باعث شده پول کالدرون به حسابش در سوئیس واریز نشود.

بحث دیگر بسته ماندن پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس و از سوی دیگر عدم همکاری گابریل کالدرون برای واریز این پول به حسابی در کشور ترکیه است. به نظر می‌رسد سرمربی آرژانتینی بدش نمی‌آید باشگاه ایرانی را به خاطر تأخیر در پرداخت مطالباتش اذیت کرده و پنجره اش را بسته نگه دارد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما