تاریخ انتشار: ۱۱:۰۶ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰

برنامه ویژه یحیی گل‌محمدی برای پرسپولیس

باید دید سرمربی پرسپولیس در بازی با صنعت نفت از مهاجم تیمش استفاده می‌کند یا خیر؟

یحیی گل محمدی

رویداد۲۴ از آخرین روزهایی که عیسی برای برزیلی‌ها به میدان رفت، زمان زیادی نمی‌گذرد. مهاجم دزفولی در پیکان و نفت تهران بازی کرده بود اما درخشش او در صنعت نفت بود که باعث شد گابریل کالدرون مشتری پر و پا قرص او شود اما نفتی‌ها رضایت آل کثیر را ندادند تا عیسی در ۲۶ بازی لیگ نوزدهم ۱۲ گل برای آنها به ثمر برساند اما این بازیکن که تصمیمش برای پوشیدن پیراهن سرخ جدی بود، قبل از شروع لیگ بیستم به پرسپولیس پیوست و به گل سرسبد این تیم در لیگ قهرمانان آسیا تبدیل شد. هر چند که پایان آن مسابقات برای آل کثیر خوش یمن نبود و مهاجم خوزستانی با محرومیتی ۶ ماهه از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا روبه رو شد.

عیسی در اواخر لیگ بیستم به ترکیب قرمزها برگشت و حالا هم یکی از مهاجمان مد نظر یحیی گل محمدی به حساب می‌آید. شماره هفتاد و دویی که در این فصل دو گل به فولاد و گل گهر زده و در بازی با مس هم یک پنالتی گرفت و با اصرارش برای پنالتی زدن در آن مسابقه نشان داد که اشتیاق زیادی برای گلزنی دارد.

    او حالا باید مقابل تیم سابق بازی کند و در این شرایط باید دید که یحیی باز هم او را از ابتدا در خط حمله تیمش قرار می‌دهد یا نقشه دیگری برای استفاده از او در ذهن دارد؟

    خبر های مرتبط
    خبر های مرتبط
    برچسب ها: یحیی گل محمدی
    نظرات شما