تاریخ انتشار: ۲۱:۳۵ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۳ نظر

دوشنبه زمان رای گیری کلیات طرح صیانت از فضای مجازی

سخنگوی کمیسیون مشترک طرح حمایت از کاربران فضای مجازی از رأی‌گیری روز دوشنبه هفته آینده این کمیسیون در خصوص کلیات طرح مذکور خبر داد.

طرح صیانت از فضای مجازی

رویداد۲۴  لطف‌الله سیاهکلی سخنگوی کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی درباره آخرین وضعیت رسیدگی به کلیات طرح مذکور اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار است روز دوشنبه ۸ آذر کلیات طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی به رأی اعضای کمیسیون مشترک گذاشته شود و بعد از آن وارد بررسی جزئیات این طرح خواهیم شد.

وی با بیان اینکه پیشتر اعلام کرده بودیم که نشست‌های کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی روز‌های یکشنبه و سه شنبه هفته‌هایی که جلسات علنی مجلس است برگزار خواهد شد، اما با رأی اعضای کمیسیون مشترک مقرر شد این جلسات در روز‌های دوشنبه و سه شنبه برگزار شود. به همین دلیل جلسه دوشنبه هفته آتی این کمیسیون که مربوط به رأی‌گیری کلیات طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی است، ساعت ۷ تا ۹ صبح برگزار خواهد شد.


بیشتر بخوانید: تنش و جدال لفظی در کمیسیون طرح صیانت


سخنگوی کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی با بیان اینکه فقط عنوان طرح مذکور تغییر اساسی پیدا کرده و از صیانت از فضای مجازی به طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی تبدیل شده است، گفت: به غیر از این موضوع تغییر دیگری در طرح مذکور صورت نگرفته است و در جلسات پیشین کمیسیون مشترک فقط درباره آیین نامه اجرایی کمیسیون مشترک بحث و بررسی و تبادل نظر صورت گرفته و رأی گیری کرده‌ایم و قرار است از روز دوشنبه هفته آینده به بعد در مورد جزئیات این طرح با نمایندگان اعضای این کمیسیون گفتگو کنیم.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
0
0
مملکت داره تو مشکلات متعدد غرق میشه، مجلس انقلابی دنبال چیه این وسط؟
مسیحا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
0
0
حمایت زوری اونم با ایجاد خفقان...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
0
0
مشکل گرانی تورم بیکاری مسکن حل شده حالا رفتن سراغ صیانت ...ای داد
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: