تاریخ انتشار: ۱۲:۲۱ - ۰۶ آذر ۱۴۰۰

تصمیم جدید یحیی برای ۳ بازیکن پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس برای ۳ بازیکن تیمش شرح وظایف جدیدی تعریف کرده است.

یحیی گل محمدی

رویداد۲۴  پرسپولیس مهیا می‌شود تا در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف نفت مسجد سلیمان برود. این بازی که پیش درآمدی بر دربی پایتخت در هفته هشتم است از اهمیت زیادی برخوردار است، چون می‌تواند به وضعیت پرسپولیس در جدول رده بندی سروسامان دهد.

پرسپولیس تا به اینجا از ۶ بازی با ۱۱ امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی قرار گرفته و نگران خط دفاعی است. سرخ‌های تهرانی پیش از هفته ششم، در هر ۵ بازی ابتدای فصل دروازه شان گشوده شد. با این حال این آمار بد در تقابل با صنعت نفت از بین رفت تا این تیم برای اولین بار در لیگ کلین شیت کند.

حالا که بخشی از دغدغه یحیی گل محمدی درباره مشکل تیمش برطرف شده او و دیگر اعضای کادرفنی پرسپولیس در پی ترمیم نواقص موجود در بخش تهاجمی هستند. پرسپولیسی‌ها در خط هافبک مشکل دارند و بازیکنی که بازیسازی کند در اختیار ندارند. قرار بر این بود که آن‌ها با خریدن یک بازی خارجی، نقص موجود در این پست را برطرف کنند، ولی فعلا دستشان بسته است. با این وجود، اما به نظر می‌رسد سرمربی پرسپولیس برای برطرف کردن این مشکل شرح وظیفه جدیدی برای ۳ بازیکن پرسپولیس در نظر گرفته است. آنطور که اعضای کادر فنی پرسپولیس می‌گویند قرار است مهدی ترابی، وحید امیری و امید عالیشاه نقش بازیکنان بازیساز را ایفا کنند.

به این جمع قرار بود احسان پهلوان هم اضافه شود که فعلا او مصدوم شده و نمی‌تواند تیمش را همراهی کند. تغییراتی که پرسپولیس در دیدار با صنعت نفت به وجود آورد و رضا اسدی را روی نیمکت نشاند تا تیم با یک هافبک دفاعی بازی کند، برگرفته از همین تفکر جدید بود. اگرچه مصدومیت زودهنگام پهلوان مانع از تحقق کامل این ایده شد.

خبر های مرتبط
برچسب ها: یحیی گل محمدی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: