تاریخ انتشار: ۰۹:۴۴ - ۰۷ آذر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۴ نظر

تحلیل کیهان از اعتراضات اصفهان/ برای ضدانقلاب و اپوزیسیون یک‌چیز مهم است؛ مذاکرات وین!

روزنامه کیهان نوشت: بار‌ها گزارش‌های خبری در صداوسیمای استان و ملی در مورد مطالبات و اعتراضات پخش شد و درنهایت مردم آگاه اصفهان و نیروی انتظامی مانع پیشروی آشوبگران شدند، اما اغتشاشات روز جمعه زاینده‌رود نشان داد که برای ضدانقلاب و رسانه‌های معاند و اپوزیسیون یک‌چیز مهم است؛ «مذاکرات وین»!

تحلیل کیهان از اعتراضات اصفهان/ برای ضدانقلاب و اپوزیسیون یک‌چیز مهم است؛ مذاکرات وین!

رویداد۲۴ کیهان نوشت: پس از گذشت دو هفته از اعتراضات کشاورزان در بستر زاینده‌رود، معترضان اصفهانی با شنیدن وعده‌های مسئولان کشوری و استانی مبنی بر مسئله کم‌آبی و تعیین تکلیف وضعیت کشت پاییزه، پنج‌شنبه گذشته با صدور بیانه‌ای به تجمع خود پایان دادند.

هنوز ساعاتی از اعلام پایان اعتراضات کشاورزان و توافق صورت‌گرفته با مسئولان نگذشته بود که تجمعات متفاوتی در بستر زاینده‌رود شکل گرفت؛ تجمعاتی که رنگ و بوی خشونت داشت و تیپ سازمان‌دهی شده اعتراضات و شعار‌های ساختارشکنانه و حمله به حافظان نظم و امنیت و تخریب اموال عمومی حاکی از آن بود که ضدانقلاب وارد میدان شده و هدایت اراذل اجاره‌ای و گروه‌هایی از اشرار را به دست گرفته است.

گرچه اعتراضات کشاورزان پایان یافت؛ مسئولان قول همکاری دادند؛ بار‌ها گزارش‌های خبری در صداوسیمای استان و ملی در مورد مطالبات و اعتراضات پخش شد و درنهایت مردم آگاه اصفهان و نیروی انتظامی مانع پیشروی آشوبگران شدند، اما اغتشاشات روز جمعه زاینده‌رود نشان داد که برای ضدانقلاب و رسانه‌های معاند و اپوزیسیون یک‌چیز مهم است؛ «مذاکرات وین»!

وقایع پنج‌شنبه و جمعه گذشته اراذل اجاره‌ای در غیاب کشاورزان نشان داد که پیاده‌نظام‌های آمریکا در آستانه مذاکرات وین مأموریت یافته‌اند تا بار دیگر آشوب بکارند و تحریم درو کنند.

نگاهی به ادبیات و رفتار غربی‌ها درخصوص موضوعات و مسائل اجتماعی و سیاسی داخلی ایران از حادثه کوی دانشگاه و فتنه ۸۸ گرفته تا وقایع آبان ۹۸و خرابکاری‌های اخیر مانند هک سامانه هوشمند بنزین و... نشان می‌دهد که آن‌ها برای مهار تاب‌آوری نظام و ملت ایران برای تحمل تحریم‌ها و وضعیت نامطلوب اقتصادی و اساساً برای فشار به جمهوری اسلامی و بازگرداندن ایران به میز مذاکره از هیچ کاری- مانند ایجاد اغتشاش و بر هم ریختن نظم داخلی کشور- دریغ نمی‌کنند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
0
1
از این شریعتمداری ... من ندیدم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۸
0
1
امان از حزب باد
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۰
0
0
روزنامه کیهان یا رادیو اسرائیل وحلقوم نتانیاهو،،همشون باهمندوهیچ فرقی باهم ندارند دراینده خواهیم دیدکه همشون یکی اند،،،،
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۰
0
0
ای اهورا مزدا بزرگ خدایگان ایران زمین با فروتنی در برابرت زانو می زنیم و از درگاه بلندت می خواهیم کشور ما را از زیان «دروغ»، از زیان «خشکسالی» و از زیان «حسین شریعتمداری» نگاهداری و سرزمین زرخیز ما را به روزهای شکوه تاریخی اش و هم میهنان آبرومند ما را به دوران شادی و امید و فراوانی و برخورداری برسانی.
نظرات شما