تاریخ انتشار: ۱۷:۲۵ - ۱۲ آذر ۱۴۰۰

عنایتی: کم تجربگی ما را اذیت کرده است

سرمربی تیم فوتبال هوادار می‌گوید: کم تجربگی این تیم را اذیت کرده است.

لیگ برتر فوتبالرویداد۲۴ رضا عنایتی بعد از ظهر جمعه در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌اش برابر نفت مسجد سلیمان در هفته هشتم لیگ برتر اظهار کرد: بازی سختی را پیش‌رو داریم و همه بازی‌ها برای‌مان سخت است. نفت مسجدسلیمان هم تیم با برنامه و خوبی است. بعد از دیدار برابر مس رفسنجان سعی کردیم بازیکنان‌مان را ریکاوری کنیم و بتوانیم فردا برابر نفت مسجدسلیمان بازی خوبی انجام بدهیم. خوب بازی کردن وقتی با نتیجه همراه باشد شرایط بهتر می‌شود.

وی گفت: می‌دانید که تیم‌هایی که به لیگ برتر می‌آیند شرایط بهتری دارند و ما پیش‌بینی می‌کردیم که کارمان سخت باشد، اما خوشحالیم که بازیکنان باتجربه‌ای داریم که می‌توانند به ما کمک کنند. مطمئنا از این هفته با انگیزه بیش‌تر بازی می‌کنیم که امتیاز هم بگیریم.

او در ادامه درباره برگزاری بازی‌های تیمش در شهر کرج هم گفت: خجالت‌آور است که تهران به عنوان یک استان بزرگ زمین برای بازی کردن تیم‌های لیگ برتری ندارد. هفته‌های قبل هم تیم‌هایی، چون پیکان و ما دچار مشکل بودیم. در تهران یک زمین شهرقدس و یک زمین دستجردی وجود دارد که در ورزشگاه دستجردی تیم‌های پیکان و سایپا بازی می‌کنند و شرایط بازی برای ما در آن ورزشگاه وجود ندارد. در ورزشگاه شهر قدس هم کیفیت زمین آنقدر مطلوب نیست که در آن‌جا بازی کنیم. دوستان قول داده‌اند که مشکل را برطرف کنند تا ما در تهران بازی کنیم. امیدوارم همتی وجود داشته باشد که هر چه زودتر این مشکل حل شود. استادیوم‌های زیادی در تهران وجود دارد که می‌توان شرایط آن‌ها را مهیا برای برگزاری بازی کرد.

عنایتی در ادامه درباره این که پیراهن تیمش در بازی فردا به رنگ بنفش خواهد بود، گفت: از زمانی که در لیگ شروع کردیم پیراهن ما بنفش بود، چون من خودم مالک بودم و سعی کردم که رنگ خاصی را انتخاب کنم، اما اول فصل مالکان جدید تصمیمات دیگری را گرفتند. با این حال وقتی من پیشنهاد دادم که دوباره بنفش بپوشیم مالکان باشگاه پذیرفتند که ما به هویت اصلی خودمان برگردیم. امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی هم بگیریم و خاطرات خوش‌مان را تکرار کنیم.

او در ادامه افزود: ما به سلامت داوران اعتماد داریم و نمی‌توانیم بگوییم که در بازی اشتباه رخ نمی‌دهد، اما گاهی اشتباهاتی رخ می‌دهد که علیه ما است. این اشتباهات ما را اذیت کرده است. امیدوارم داوران در زمین قضاوت، دقت بیش‌تری داشته باشند. در هفته‌های اخیر حتی یک صحنه هم به نفع ما اعلام نشده است که دلمان خوش باشد. جوی راه افتاده بود که اشتباهات به نفع ما است و من از آن ناراحت شده بودم.

سرمربی هوادار هم‌چنین گفت: برای بازی فردا همه نفرات‌مان را در اختیار داریم، اما محمد قاضی به خاطر مصدومیت در کنار ما نیست. از روند حرکت تیم‌مان هم راضی هستم، اما کم تجربگی ما را اذیت کرده است.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما