تاریخ انتشار: ۱۳:۳۲ - ۱۴ آذر ۱۴۰۰

گزینه خارجی پرسپولیس در تور امیر قلعه نویی!

امیرقلعه نویی سرمربی گل گهر در نظر دارد مهاجم خارجی و مدنظر باشگاه پرسپولیس را بخرد.

کی‌روش استنلی

رویداد۲۴  در شرایطی که نیمی از رقابت‌های نیم فصل لیگ برتر سپری شده، ولی به نظر می‌رسد تیم‌ها هنوز به فکر تقویت کردن خود هستند. در این میان باشگاه پرسپولیس بیشترین تلاش را دارد، ولی مشکلات عدیده‌ای که این تیم دارد، مانع از محقق شدن خواسته‌های سرمربی این تیم شده است.

یحیی گل محمدی دو بازیکن تاجیکستانی را برای پرسپولیس خریده، ولی به دلیل تسویه نکردن با گابریل کالدرون، سرمربی سابق پرسپولیس، پنجره نقل و انتقالاتی این تیم بسته است و هنوز امکان بستن قرارداد جدید برای باشگاه پرسپولیس مهیا نیست.


بیشتر بخوانید: توافق پرسپولیس با کی‌روش استنلی؛ خوب یا بد؟


البته این دو بازیکن تاجیکستانی، گزینه‌های اصلی و خارجی مدنظر سرمربی پرسپولیس نبودند، چون پیش از شروع رقابت‌های لیگ برتر، عنوان شد که یحیی یک مهاجم خارجی برای تیمش می‌خواهد. طولی نکشید که مشخص شد گزینه‌ای که یحیی گل محمدی برای پرسپولیس در نظر دارد، کی‌روش استنلی، مهاجم فصل پیش سپاهان است که به عنوان بازیکن آزاد هنوز تیمی ندارد.

حالا علاوه بر داستان بسته ماندن پنجره نقل و انتقالات، خبر می‌رسد که پرسپولیس رقیب سختی هم در این مسیر پیدا کرده و استنلی کی روش مشتری دیگری در ایران پیدا کرده است. آنطور که ورزش سه نوشته، گل گهر سیرجان و امیرقلعه نویی بعد از مصدومیت یونس شاکری به سراغ کی روش رفته و قصد دارند این مهاجم را بخرند. کی‌روش در ذوب آهن و سپاهان با قلعه نویی کار کرده و با توجه به مشکلاتی که بر سر راه باشگاه پرسپولیس قرار دارد به نظر می‌رسد این مهاجم به لیگ ایران بر می‌گردد، ولی به جای تهران، سر از سیرجان در می‌آورد!

منبع: فرارو
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: امیر قلعه نویی
نظرات شما