تاریخ انتشار: ۱۶:۵۱ - ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۲ نظر

توضیح نماینده درباره نماز خواندن وسط جلسه رسمی با وزیر

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دیروز ما یک جلسه‌ای با وزیر امور خارجه و معاونانشان داشتیم که نماز خواندن من برای زمانی بود که جلسه هنوز به صورت رسمی شروع نشده بود بنده هم، چون بر روی نماز اول وقت حساس هستم، هنگامی‌که بقیه مشغول خوش و بش بودند، نمازم را خواندم.

توضیح نماینده درباره نماز خواندن وسط جلسه رسمی با وزیر
رویداد۲۴ روز گذشته عکس نماز خواندن مهدی سعادتی‌پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در جلسه‌ای با حضور وزیر امور خارجه و معاونان‌شان، سوژه جدید فضای مجازی قرار گرفت.

به گزارش دیده‌بان ایران، در همین رابطه مهدی سعادتی‌پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس یازدهم گفت: ماجرایی نبود! نماز خواندن مگر ماجرا درست کردن دارد؟ بنده، چون جانباز هستم به طور کلی نمی‌توانم بر روی زمین نماز بخوانم.

دیروز ما یک جلسه‌ای با وزیر امور خارجه و معاونانشان داشتیم که نماز خواندن من برای زمانی بود که جلسه هنوز به صورت رسمی شروع نشده بود بنده هم، چون بر روی نماز اول وقت حساس هستم، هنگامی‌که بقیه مشغول خوش و بش بودند، نمازم را خواندم. این جلسه تا ساعت ۵ بعداز ظهر هم ادامه داشت. حالا یک عکاسی لطف کرده از نماز خواندن من عکس گرفته از آن طرف بی بی سی و ایران اینترنشنال هم لطف کرده‌اند ما را سوژه خودشان قرار دادند.

سعادتی‌پیشه در پایان اظهار کرد: بنده زیاد به این انتقادات توجه نکردم. اصلاً انتقادی وجود ندارد ابتدای جلسه بوده و بنده هم خواستم نمازم را اول وقت بخوانم. متاسفانه فضای مجازی از کاه کوه می‌سازد. دامن زدن به این انتقادات کار درستی نیست شما هم بدین انتقادات توجهی نکنید.

گفتنی است روزگذشته عکسی از نماز خواندن مهدی سعادتی، نماینده بابل و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی واکنش برانگیز شد.

خبر های مرتبط
برچسب ها: نمایندگان مجلس
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۷
0
0
اگه اول وقت نمی خوند که به این جاها نمی رسید؟!
سیدصادق
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۷
0
0
ای کاش در گرفتن حق مردم نیز حساس بودید، ای کاش در مقابل وسوسه های مالی هم حساس بودید
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: