تاریخ انتشار: ۰۹:۵۷ - ۱۸ آذر ۱۴۰۰

اصرار عجیب فرهاد به خرید یک مهاجم برای استقلال

اصرار فرهاد مجیدی به خرید یک بازیکن حالا به یک علامت سوال بزرگ تبدیل شده است.

اصرار عجیب فرهاد به خرید یک مهاجم برای استقلال
رویداد۲۴ فرهاد مجیدی وقتی در نیم فصل لیگ بیستم به جای محمود فکری هدایت استقلال را بر عهده گرفت یک خرید غیرمنتظره از اردوگاه رقیب انجام داد. آرمان رمضانی مهاجم نیمکت نشین سرخ‌ها که هر از گاهی در دقایق پایانی فرصت حضور در ترکیب پرسپولیس را داشت والبته یکی دو بازی هم از ابتدا به بازی گرفته شد با فسخ قراردادش به عنوان اولین خرید مجیدی معرفی شد.

انتقالی که بعضا سوژه پرسپولیسی‌ها هم شد و آن‌ها از جدایی این مهاجم به شدت استقبال کردند. با این حال رمضانی فصل قبل در چند بازی نمایش خوبی داشت و حتی دوگل زیبا هم به ثمر رساند.

اما در این فصل با حضور ژستد، یامگا و قاسمی‌نژاد و مطهری این بازیکن به طور کلی از برنامه‌های مجیدی خارج شده است. بازیکنی که گفته می‌شد مهاجم مورد علاقه فرهاد است و حتی پیش از حضورش در پرسپولیس مجیدی او را برای حضور در استقلال در لیست خریدش قرار داده بود.

رمضانی که ذاتا مهاجم گلزنی نیست حالا در ترافیک خط حمله استقلال کاملا فراموش شده است و بعضا دیده می‌شود حتی مهاجم جوان آبی‌ها یعنی آزادی هم به او ترجیح داده می‌شود. اینکه چطور مجیدی ظرف کمتر از یک سال مهاجم محبوبش را فراموش کرده از آن دست سوال‌هایی است که فقط سرمربی آبی‌ها میت واند پاسخ آن را داشته باشد. آیا رمضانی را باید جزو جدا شده‌های استقلال در نیم فصل دانست؟

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: