تاریخ انتشار: ۱۱:۲۶ - ۲۲ دی ۱۴۰۰

انتشار جزئیات تازه از ماجرای قتل شهردار دهدز خوزستان

ماموران پلیس هنگام تعقیب ۲سارق مسلح با آن‌ها درگیر شده بودند و در این میان بین آن‌ها درگیری مسلحانه بوجود آمده بود و یکی از گلوله‌های شلیک شده در این درگیری وارد رستوران در آنسوی خیابان شد و به ران شهردار دهدز اصابت کرد.

انتشار جزئیات تازه از ماجرای قتل شهردار دهدز خوزستان
رویداد۲۴ شهردار جوان دهدز خوزستان وقتی پس از ماموریت کاری در ایذه به رستورانی رفته بود هدف اصابت گلوله سرگردانی قرار گرفت که در جریان درگیری مسلحانه پلیس و سارقان مسلح شلیک شده بود و جانش را از دست داد.

به گزارش همشهری، این حادثه حدود ساعت ۲ بعدازظهر یکشنبه در شهرستان ایذه در استان خوزستان رخ داد.

آن روز ماموران گشت پلیس شهر ایذه در یکی از خیابان‌ها ۲سارق فراری را که از مدتی قبل تحت تعقیب مراجع قضایی بودند شناسایی کردند و برای دستگیری آن‌ها وارد عمل شدند. سارقان، اما به محض دیدن خودروی گشت پلیس پا به فرار گذاشتند و عملیات تعقیب آن‌ها شروع شد.

وقتی سارقان وارد خیابان محمد رسول‌الله شدند، به سوی ماموران تیراندازی کردند و میان آن‌ها و پلیس درگیری مسلحانه درگرفت. در جریان این درگیری چندین گلوله شلیک شد و در نهایت سارق موفق شدند از دست ماموران گریخته و از محل فرار کنند غافل از اینکه حادثه‌ای مرگبار در حال رخ دادن بود.

ساعت حدود ۱۳:۳۰ ظهر بود که فرشاد نقدی، شهردار شهر دهدز که از صبح برای انجام ماموریت کاری راهی شهر ایذه شده بود، پس از پایان کار به همراه راننده‌اش مقابل رستورانی در خیابان محمدرسول‌الله ایذه توقف کرد و هر دو برای صرف ناهار وارد آنجا شدند.

آن‌ها پشت میزی که نزدیک در شیشه‌ای رستوران بود نشسته و سرگرم صرف ناهار شدند تا اینکه حدود ساعت ۱۴ صدای شلیک گلوله در بیرون از رستوران به گوش رسید.

ماموران پلیس هنگام تعقیب ۲سارق مسلح با آن‌ها درگیر شده بودند و در این میان بین آن‌ها درگیری مسلحانه بوجود آمده بود و یکی از گلوله‌های شلیک شده در این درگیری وارد رستوران در آنسوی خیابان شد و به ران شهردار دهدز اصابت کرد.

او بر اثر اصابت گلوله به شدت دچار خونریزی شد و شاهدان اورژانس را خبر کردند و وی به بیمارستان انتقال یافت، اما به گفته بستگان آقای شهردار، او به دلیل کمبود امکانات و عدم انتقال به‌موقع به بیمارستان جانش را از دست داد.

یکی از پسرعمو‌های مقتول می‌گوید: فرشاد نقدی ۳۸ساله بود و ۲دختر ۹ و ۳ساله داشت که آن روز منتظر بازگشت پدرشان از ماموریت کاری بودند، اما حوالی بعدازظهر بود که خبر دادند او گلوله خورده و مجروح شده است.

خانواده‌اش بعد از اطلاع از حادثه راهی بیمارستان شدند، اما وقتی به آنجا رسیدند که کار از کار گذشته و پسرعمویم فوت شده بود.

او ادامه می‌دهد: فرشاد اصالتا اهل باغملک بود و از سال‌ها پیش در ایذه زندگی می‌کرد. پدرش سال‌ها پیش فوت شده بود و او با هزاران سختی به درسش ادامه داد و مهندسی عمرانش را گرفت و یک دفتر فنی راه انداخت. او همه پله‌های ترقی را با تلاش خودش طی کرد.

ابتدا شهردار شهر صیدون شد و تازه چند ماهی بود که شده بود شهردار دهدز. او مردی مهربان و قانون‌مدار بود و هنوز باور نداریم که او را از دست داده‌ایم.

همین سال گذشته بود که خانواده آن‌ها یکی از عروس‌هایشان را از دست دادند. او ۳ قلو باردار بود که هنگام زایمان فوت شد، اما خوشبختانه بچه‌هایش زنده ماندند. اما این حادثه داغ بزرگی بر دل خانواده ما گذاشت و حالا با مرگ پسرعمویم این داغ دو چندان شده است.

بر اساس این گزارش، تحقیقات پلیسی برای دستگیری سارقان فراری در حالی ادامه دارد که به گفته دادستان دهدز، در خصوص این حادثه پرونده قضایی تشکیل شده و در حداقل زمان ممکن به آن رسیدگی خواهد شد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان