تاریخ انتشار: ۱۲:۰۴ - ۲۷ دی ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۵ نظر

جزئیات جدید از پرونده دختر روس و سردار آزمون

نشریه روسی در گزارشی به تداوم بی توجهی مهاجم تیم ملی ایران به پرونده ادعای دختر روس پرداخت.

سردار آزمون

رویداد۲۴ نشریه «اسپورت اکسپرس» روسیه امروز بار دیگر به پرونده حاشیه ساز سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه زنیت سن پترزبورگ پرداخت و از بی توجهی مهاجم ایرانی به این موضوع خبر داد.

طبق ادعای این رسانه روسیه، سردار آزمون در سال ۲۰۱۸  با ادعای یک دختر در ماه می ۲۰۲۱ صاحب فرزندی شده است. البته این ادعای این فرد روس و موکلش است و صحبت این موضوع تنها به اظهارنظر آزمون و مراجع قانونی روسیه بستگی دارد که تاکنون هیچ موضع رسمی نداشته است.

  وکیل دختر روس به انتقاد از بی توجهی آزمون به دادگاه رسیدگی به این پرونده پرداخت و گفت: امیدواریم آزمون همچنان طبق قرارداد فعلی‌اش با زنیت تا تابستان در زنیت بماند.  محاکمه او هنوز ادامه دارد و اگر او زنیت را ترک کند، در این صورت قاضی برای اطلاع دادن به او در خارج از کشور مشکل خواهد داشت. این مشکل اصلی است. ممکن است وزارت دادگستری درگیر شود تا به این بازیکن اطلاع دهد، اما پس از آن شرایط به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند، زیرا اسناد باید به کشور دیگری ارسال شوند اما ما قطعاً این روند را به پایان خواهیم رساند.

  آزمون پیشنهادهای زیادی در زمستان از لیون، یوونتوس و نیوکاسل دریافت کرده و احتمال دارد زنیت را ترک کرد و این پیشنهادها باعث نگرانی وکیل دختر روس شده چون به اعتقاد این وکیل در صورت رفتن آزمون از روسیه پیگیری این پرونده به دربسته می‌خورد.

  الیا دختر روس در این زمینه گفت: «در پاییز، من و سردار در مورد این وضعیت صحبت کردیم و برنامه ریزی کردیم که بر سر شرایطی که برای همه راحت باشد، توافق کنیم، اما تاکنون حتی یک پیشنهاد از او دریافت نکرده‌ایم.  فکر می‌کنم او قبل از ترک روسیه فقط برای گرفتن زمان وعده می‌دهد و می‌گوید: «همه چیز خوب خواهد شد» و «من کمک خواهم کرد.»

  سردار-آزمون

  وی افزود: اما حتی در حال حاضر نیز باید به معنای واقعی کلمه برای کمک از او التماس کنیم! پول با تاخیر زیادی منتقل می‌شود و به طور کلی گرفتن مطالبات مالی از او  بسیار دشوار است. به عنوان مثال، در ماه دسامبر ۵۰ هزار روبل برای اقدامات پزشکی که متخصص مغز و اعصاب برای دخترم تجویز کرده بود، درخواست کردم. من فقط دو هفته بعد در شرایط گزارش کامل، کل مبلغ کمتر از ۵۰ هزار روبل باشد، موفق به دریافت پول شدم. خدا را شکر اکنون توانسته ایم درمان را شروع کنیم، اما چنین نگرشی نسبت به سلامتی کودک به سختی به این معناست که سردار آماده کمک داوطلبانه به او باشد. در حالی که سگش با جت شخصی در حال پرواز است، دخترش دو هفته است که منتظر پول برای درمان است ... به نظر می‌رسد اینجا همه چیز مشخص است و به احتمال زیاد پرونده باید در دادگاه به پایان برسد.

  این تنها ادعاهای وکیل و دختر روس هستند که مهاجم تیم ملی کشورمان را متهم کردند و خواهان رسیدگی به این پرونده هستند. سردار آزمون هفته گذشته به پیشنهادات رسیده از باشگاه‌های مختلف واکنش نشان داد و حتی توافق نهایی با لیون را تکذیب کرد ولی مهاجم تیم ملی به هیچ وجه به این ادعای رسانه‌های روسیه واکنشی نشان نداده و صحت این موضوع تنها به واکنش این بازیکن بستگی کرد و نمی‌توان این موضوع را تایید یا تکذیب کرد.

  خبر های مرتبط
  برچسب ها: سردار آزمون
  نظرات بینندگان
  انتشار یافته: ۵
  علی
  |
  Iran (Islamic Republic of)
  |
  ۱۲:۵۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
  8
  0
  روسها دارند پولی که به آزمون به خاطر زحماتش در باشگاه فوتبال داده اند را از طریق ادعاهای این دختر روس به روسیه باز می گردانند!! چرا سردار آزمون باید هزینه درمان اعصاب و روان این دختر را بدهد؟!! بعدهم چرا با این هزینه! فردا اگر در خیابان هم خورد زمین و دست و پایش قطع شد می گوید در فکر آزمون بوده ام و خورده ام زمین، پس غرامتش را باید آزمون بدهد!! اگر دعاوی این دختر درست باشد، بهتر است سردار آزمون بنابر قوانین ایران، دختر را به ایران بیاورد و تحت درمان کلینیک اعصاب و روان قرار دهد مطمئنا هزینه هایش هم کمتر از روسیه است و پول درمان ایشان هم به جیب روسها باز نمی گردد!
  پاسخ ها
  ناشناس
  | Iran (Islamic Republic of) |
  ۰۸:۳۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
  واقعا حالم بهم خورد از این نظر پوچ. سردار خیلی پسر سر به زیر نبود تو روسیه. اینو همه میدونن. آزمون اگر اثبات بشه که پدر اون بچه هست از نظر قانونی رو کاری ندارم ولی اخلاقا باید هزینه درمان رو بده. تو میگی بچه رو از مادرش جدا کنن بیارن ایران درمان کنن؟ وا اسفا از این همه بلاهت
  ناشناس
  |
  Iran (Islamic Republic of)
  |
  ۰۹:۰۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
  0
  0
  فقط با یه آزمایش DNA همه چی روشن میشه . معلوم نیست چه داستانی پشت قضیه هست که طبق معمول ملت نامحرم هستند .
  ناشناس
  |
  Iran (Islamic Republic of)
  |
  ۲۰:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۹
  0
  1
  تا زمانی که بچه دار نشده بودند می شد گفت سردار آزمون جوانی می کند. اما حالا که حاصل جوانی کردنش یک نوزاد هست باید مثل یک انسان واقعی مسئولیت بپذیرد
  ناشناس
  |
  Netherlands
  |
  ۰۱:۱۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
  0
  1
  پسر خوب پس وسایل پیشگیری مثل کاندوم رو برا چی گذاشتن که وقتی خواستی سکس کنی استفاده کنی گند کارت بیرون در نیاد.
  نظرات شما
  نام:
  ایمیل:
  * نظر: