تاریخ انتشار: ۱۱:۱۱ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

لیست خروج فرهاد مجیدی در استقلال مشخص شد

با نگاهی به لیست خروج مجیدی به نظر می رسد او قصد دارد تا خط هافبک خود را کمی خلوت کند.

لیست خروج فرهاد مجیدی

رویداد۲۴ دیروز ۲بازیکن استقلال در تمرینات این تیم شرکت نکردند تا پیگیر جدایی خود از این تیم باشند. فردین رابط و محمدرضا آزادی ۲ بازیکن جوان استقلال دیروز به این باشگاه رفتند تا در خصوص جدایی خود با مدیران باشگاه مذاکره کنند.

به جز این ۲ بازیکن از مدت ها قبل هم مشخص بود که رشید مظاهری در لیست خروج فرهاد مجیدی قرار دارد و سرمربی استقلال در تلاش است تا این بازیکن را با یکی از بازیکنان مد نظر خود معاوضه کند. اما دیروز جواد نکونام اعلام کرد بحث معاوضه مظاهری و حردانی پایان یافته و آنها دیگر پیگیر این ماجرا نیستند.

با این حال رشید مظاهری در نیم فصل همچنان به دنبال دریافت رضایتنامه خواهد بود چرا که مجیدی تا پاپان فصل احتمالا او را در لیست بازی قرار نخواهد داد. سپاهان مشتری جدی این دروزاه بان محسوب می‌شود و باید دید حالا که این تیم چندان امیدی به قهرمانی ندارد مجیدی با صدور رضایتنامه این بازیکن برای باشگاه اصفهانی موافقت خواد کرد یا نه.


بیشتر بخوانید: اتفاق خوب برای فرهاد مجیدی و استقلال


در خط هافبک اما دو بازیکن دیگر استقلال به پایان حضور خود در این تیم رسیده اند. بعد از بابک مرادی که جدایی اش از این تیم قطعی شده و تنها توافق استقلال با تیم خواهانش باقی مانده است، سعید مهری دیگر بازیکن استقلال است که از آبی ها جدا خواهد شد.

مهری در زمان محمود فکری به استقلال پیوست اما حتی در زمان او هم موفق نشد تا به ترکیب اصلی آبی ها برسد تا او هم در لیست خروج فرهاد مجیدی قرار بگیرد. اگرچه صحبت هایی در خصوص پیشنهاد چند تیم لیگ برتی به سبحان خاقانی و آرمان رمضانی هم شنیده می شود اما مجیدی به باشگاه اعلام کرده خواستار ادامه حضور این بازیکنان است. مگر اینکه این دو بازیکن خودشان تصمیم به ترک استقلال بگیرند. از فولاد خوزستان  و گل گهر به عنوان دو مشتری این ۲ آبی‌پوش نام برده می‌شود.

با نگاهی به لیست خروج مجیدی به نظر می رسد او قصد دارد تا خط هافبک خود را کمی خلوت کند تا در نیم فصل بازیکنان مورد نیاز خود را در این پست جذب کند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: