تاریخ انتشار: ۱۶:۲۲ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

جدایی قطعی چهار بازیکن از استقلال

سرمربی تیم فوتبال استقلال برای نیم فصل دوم لیگ بیست و یکم چهار بازیکن را از تیمش کنار خواهد گذاشت و سه بازیکن جدید و یک بازیکن قبلی آبی پوشان را برای ادامه رقابتها اضافه خواهد کرد.

قرارداد بازیکنان استقلال

رویداد۲۴ آبی پوشان تنها یک بازی تا تعطیلات نیم فصل دارند تا بعد از آن به صورت رسمی نقل و انتقالات زمستانی شأن را آغاز کنند. از آنجایی که جذب بازیکن جدید برای استقلال مقدور نمی‌باشد مگر آنکه بازیکنی از لیست این تیم خارج شود، مجیدی ناچار است ابتدا جدایی چند بازیکن را قطعی کرده تا بتواند به جای آنها بازیکن جدیدی جذب نماید.

بابک مرادی اولین بازیکن جدا شده استقلال بود که چند روز پیش جدایی‌اش از این تیم اعلام شد و حتی از تیم هوادار پیشنهاد دارد؛ اما هنوز توافق ۳ طرفه بین دو باشگاه و مرادی حاصل نشده است.

روز گذشته هم از سوی سرپرست تیم استقلال رسماً به محمدرضا آزادی و فردین رابط اعلام شد حق حضور در تمرین را نداشته و می‌توانند تیم‌های جدید خود را برای انتقال اعلام کنند. به این ۳ نفر باید رشید مظاهری را هم اضافه کرد که مدتهاست حتی در لیست ۲۰ نفره بازی هم قرار ندارد و تنها با آبی پوشان تمرین می‌کند.

با قطعی شدن خروج ۴ بازیکن از لیست استقلال ۴ جای خالی در لیست آنها باز می‌شود که یکی از آنها با نام عارف غلامی پر خواهد شد تا چنین به نظر آید که حداقل ۳ بازیکن جدید در لیست خرید مجیدی برای نیم فصل دوم قرار دارند.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال تهران
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: